Connect with Us

“Natë e çmendur mes maceve”/ Maçoku nuk përmbahet, pronarët detyrohen të marrin këtë masë

Kuriozitete

“Natë e çmendur mes maceve”/ Maçoku nuk përmbahet, pronarët detyrohen të marrin këtë masë

Publikuar

-

“Natë e çmendur mes maceve”/ Maçoku nuk përmbahet, pronarët detyrohen të marrin këtë masë

Mbrëmja e djeshme ka qënë tepër e “cmendur” për një maçok i cili është bërë për serum, pas një natë mes macesh.

Pronarët, Zonja dhe Zoti Zhao, e kishin lënë maçokun Xiaopi në një hotel kafshësh në një provincë në Kinën Jugore më 1 tetor.

Kur e morën, ata vunë re se macoku ishte i rraskapitur pasi ishte çiftuar me të paktën 5 mace të tjera. Pronari i tij, zoti Zhao tha se e kishte njoftuar paraprakisht hotelin se maçokun nuk e kishte sterilizuar.

Zhao shkruante në një postim të tijin në mediat sociale:

“Mendova se ishin profesionalë, por stafi nuk e kishte ushqyer gjatë ditës, ndërsa gjatë natës e kishin lënë të lirë që të bënte ç’të donte. Po, të gjitha kafshët ishin të lira të bënin çfarë të donin, ndërsa punonjësit kishin shkuar në shtëpi.”
Mes orës 10.40 dhe 5 të mëngjesit, maçoku im u çiftua me 5 mace të tjera! Të paktën aq mund të shihja unë nga kamerat e sigurisë.”

Më tej pronari i Xiaopi-t tha se punonjësit e hotelit patën edhe guximin të revoltoheshin e t’i thoshin që pronarët e maceve nuk kishin plane për kotele.

Si përfundim, Zhao tha se hoteli kërkoi falje për incidentin dhe ofruan të paguanin faturën e terapisë me lëngje që iu bë maçokut të rraskapitur.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

FOTO-Aktori që bëri histori në kinematografi/ Zbuloni 12 fakte interesante rreth Joaquin Phoenix

Publikuar

-

Nga

Bërja e një filmi kërkon një ekuipazh të kualifikuar, të paktën një duzinë njerëzish të përbërë nga një drejtor dhe një ekip prodhimi. Janë ato që i bëjnë tregimet prekëse ,një realitet në ekran. Sidoqoftë, ka disa filma në të cilët puna e aktorëve kryesorë spikatet në atë mënyrë që duket se suksesi i filmit […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Zbuloni “sekretin” si të qëroni një shegë në mënyrën perfekte

Publikuar

-

Nga

A e dini se i keni qëruar shegët gjithnjë gabim? Kjo video që do e shikoni më poshtë do t’jua vërtetojë. Videoja e cila ka marrë 3 milionë klikime dhe është shpërndarë me mijëra herë,  tregon sesi mund të hapësh një shegë në më pak se një minutë ‘çmendur” internetin. Në disa pamje te postuara […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

VIDEO-Shpikja më e “pështirë” në botë/ Krijohet mbrojtëse telefoni me lëkurë njeriu

Publikuar

-

Nga

Jeni në vështirësi dhe nuk po gjeni një mbajtëse telefoni të duhur për ju? Mbase kjo është zgjidhja e duhur. Mund të duket paksa e çuditshme, por kjo është pikërisht ajo që ka bërë Marc Teyssier dhe kolegët e tij. Ata kanë krijuar lëkurë artificiale për celularë, edhe pse artificiale lëkura e krijuar është shumë […]

LEXO TE PLOTE