Connect with Us

“Ndryshim i madh në jetë”/ Astrologia shqiptare paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Life Style

“Ndryshim i madh në jetë”/ Astrologia shqiptare paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Publikuar

-

Dashi

Përpiquni të zbuloni aftësitë menaxhuese në ekonomi apo ndonjë pasurim shpirtëror që vjen nga një lidhje me personin e duhur.

Demi

Në cështje të një ndryshimi të madh në jetën tuaj do kuptoni aftësitë dhe vendin e duhur ku duhet të drejtoheni. Po kështu do cliroheni nga pengesa në cift.

Binjakët

Probleme të punës dhe të pengesave në jetën e përditshme që ju kane bllokuar në rrjedhën normale te jetes do kapercehen apo do hartoni nje plan clirues.

Gaforrja

Me ne fund do cliroheni nga magjepsja qe ju ka bere dikush duke u qartesuar se keni per te bere shume gjera ne jeten tuaj qe kane rendesi.

Luani

Nje pjestar i afert i familjes qe ju ka penguar ne rrjedhen e jetes suaj apo ju ka mbajtur me llafe e llastime do ju cliroj perfundimisht ne rrugen tuaj.

Virgjeresha

Me shume se nje dite me fat per planet tuaja sot do jete nje dite ku duhet te merrni nje vendim te rendesishem per nje ndryshim te madh.

Peshorja

Nje pengese ne ceshtjet ekonomike do kthehet ne nje mundesi per te bere gjera qe as nuk i kishit menduar me pamundesine e koheve te fundit.

Akrepi

Ne jeten tuaj do zbuloni se ka ardhur momenti te dilni nga nje moment mbylljeje apo relaksi por qe nuk ishte jeta juaj e vertet. Do dilni perfundimisht ne rrugen tuaj.

Shigjetari

Psikologjikisht do ndjeni nevojen e nje krijimi apo te nje pune ku do nxirrni ne pah talentet tuaja dhe potencen tuaj. Ju pret nje rilindje e fuqishme.

Bricjapi

Do jeni bashkepuntor i nje personi te rendesishem apo do ndihmoni dike qe ju ka udhehequr t’ju udheheq prape apo te fitoj potencen e tij.

Ujori

Karriera dhe mundesite tuaja do jene te ndritshme megjithese ju duhet edhe pak perpjekje te cliroheni nga pengesat dhe pergjumia.

Peshqit

Ne shume rrethana do ju duhet forca e nje akrepi qe te perballoni nje situate shume delikate ne ceshtje ligjore apo bllokim energjie.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE