Connect with Us

“Në një dhomë plot me njerëz që urrejnë”/ Trejsi Sejdini tregon çfarë i pëlqen më shumë tek vetja

Showbizz

“Në një dhomë plot me njerëz që urrejnë”/ Trejsi Sejdini tregon çfarë i pëlqen më shumë tek vetja

Publikuar

-

Trejsi Sejdini është një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo është mjaft e komentuar nga shtypi rozë përsa i përket jetës private dhe fotove provokative.

Së fundi ajo ka treguar se i përket shenjës së binjakëve dhe gjithashtu tregon një tipar të shenjës së saj së horoskopit.

“Binjakët janë të mirë në të qëndruarit pozitivë në një dhomë plot me njerëz që urrejnë”, shkruan Trejsi.

Le të kujtojmë se bukuroshja bjonde është përfolur shpesh herë për skandale dhe sherre. Së fundi u komentua për një sherr në një klub nate ku ishte zënë me një vazjë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: