Connect with Us

Nga skenat e nxehta tek flirtimet/ Alban Ramosaj tregon detajet

Showbizz

Nga skenat e nxehta tek flirtimet/ Alban Ramosaj tregon detajet

Publikuar

-

Këngëtari Alban Ramosaj ka qenë i ftuar sot në emisionin Why not të moderatores Roza Lati ku dhe ka folur për shumë detaje nga jeta private dhe profesionale për të cilat është përfolur shumë në media.

Alban Ramosaj ka rrëfyer gjithashtu për skenat e nxehta në filmin Hostel by Anabel 2 ku ka treguar se kjo i shtohej eksperiencave të tjera në karrierën e tij.

“Më erdhi skenari dhe kur e lexova isha “Ok le t’marr dhe ca eksperienca këtu””, ka treguar Ramosaj ndërsa përsa i përket mënyrës se si flirton me vajzat ai shprehet: “Stili im  i flirtimit është të pi nja 3-4 gota”.

Kënëgtarai është komentuar shumë dhe për foton nudo që bëri namin në rrjetet sociale duke u shprehur se momenti i fotos ka qenë shumë nice por u ekzagjërua shumë nga mediat./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: