Connect with Us

Rasti unik i ushtarit amerikan/ Pas 11 vitesh në ushtri, kthehet në femër dhe ja cila ishte arsyeja e tij

Kuriozitete

Rasti unik i ushtarit amerikan/ Pas 11 vitesh në ushtri, kthehet në femër dhe ja cila ishte arsyeja e tij

Publikuar

-

Rastet e meshkujve që duan të kthehen në femra po shtohen kohët e fundit. Më i “freskëti” është i një 38-vjeçari i cili pasi shërbeu për 11 vite në ushtrinë amerikane, ka bërë operacion gjoksin në mënyrë që të shprehë më hapur feminitetin e tij.

Maxine Montoya tha se e bëri gjoksin në përmasa jo normale pasi donte të shprehte feminitetin në një mënyrë unike dhe po konsideron si mundësi që të vinte implante më të mëdhaja.

Maxine, e cila është nga San Diego u shpreh:

Mund të flas për gjoksin tim gjithë ditën, nuk mund të isha më e lumtur se kaq me rezultatin përfundimtar. Pse kaq i madh? Sepse e shoh si diçka fuqizuese. Më pëlqen ekzagjërimi i feminitetit dhe ajo që përfaqëson…”
Përpara se të ndërronte gjini, Montoya ishte e martuar dhe ka një vajzë, Mian, e cila vazhdon ta thërrasë baba.

Maxine mendon se mund të kishte dalë më herët hapur rreth orientimeve të saj nëse do të ishte e rrethuar nga njerëz pozitivë si e bija.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Pamje mahnitëse/ 15 vendet më të vizituara nga turistët

Publikuar

-

Nga

Faqja e njohur Uber ka përpiluar një listë me 15 vendet më të vizituara nga amerikanët. Meksika është ajo që kryeson listën, opor në mesin e këtyre vendeve gjenden dhe 6 vende europiane. Kjo listë i përket raportit të këtij viti i cili është realizuar në bazë të dhënave në Data Baze. Për më tepër […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

E thonë psikologët: Bëni mirë të mos i puthni fëmijët në buzë/ Këto janë 3 arsyet e forta pse nuk duhet ta bëni këtë veprim

Publikuar

-

Nga

Kohë më parë Victoria Beckham postoi një foto të së bijës Brooklyn teksa puthte në buzë të atin, David Beckham. Ajo i uroi ditëlindjen në këtë mënyrë vazjës por rrjeti shpërtheu në kritika për të, duke thënë se nuk është aspak e hijshme dhe e shëndetshme për fëmijën. Në fakt këtë gjë e pohojnë dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

“Njerëzit mendonin se isha e adoptuar”/ Njihuni me dy binjaket më të çuditshme në botë

Publikuar

-

Nga

Motrat 20 vjeçare nga Mbretëria e Bashkuar kanë fituar famë falë dallimeve të tyre të habitshme. Edhe pse kanë të njëjtën datë lindjeje pamja e tyre nuk e tregon aspak faktin se janë motra, aq më pak binjake. Siç është raportuar nga Inside Edition mamaja e Marias dhe Lucit është nga Jamaica ndërsa babai i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Duart tuaja ndryshojnë ngjyrë nga i ftohti/ Ja çfarë paralajmëron kjo shenjë për shëndetin tuaj

Publikuar

-

Nga

Ju ka ndodhur që të dilni jashtë në një ditë të ftohtë dimri pa dorashka dhe me siguri gishtat tuaj kanë marrë një ngjyrë të zbehtë apo të bardhë. Kjo është diçka e zakonshme pasi kjo u ndodh shumë njerëzve, ku pas ngrohjes ata kthehen në ngjyrën normale. Por për disa njerëz kjo mund të […]

LEXO TE PLOTE