Connect with Us

Rasti unik i ushtarit amerikan/ Pas 11 vitesh në ushtri, kthehet në femër dhe ja cila ishte arsyeja e tij

Kuriozitete

Rasti unik i ushtarit amerikan/ Pas 11 vitesh në ushtri, kthehet në femër dhe ja cila ishte arsyeja e tij

Publikuar

-

Rastet e meshkujve që duan të kthehen në femra po shtohen kohët e fundit. Më i “freskëti” është i një 38-vjeçari i cili pasi shërbeu për 11 vite në ushtrinë amerikane, ka bërë operacion gjoksin në mënyrë që të shprehë më hapur feminitetin e tij.

Maxine Montoya tha se e bëri gjoksin në përmasa jo normale pasi donte të shprehte feminitetin në një mënyrë unike dhe po konsideron si mundësi që të vinte implante më të mëdhaja.

Maxine, e cila është nga San Diego u shpreh:

Mund të flas për gjoksin tim gjithë ditën, nuk mund të isha më e lumtur se kaq me rezultatin përfundimtar. Pse kaq i madh? Sepse e shoh si diçka fuqizuese. Më pëlqen ekzagjërimi i feminitetit dhe ajo që përfaqëson…”
Përpara se të ndërronte gjini, Montoya ishte e martuar dhe ka një vajzë, Mian, e cila vazhdon ta thërrasë baba.

Maxine mendon se mund të kishte dalë më herët hapur rreth orientimeve të saj nëse do të ishte e rrethuar nga njerëz pozitivë si e bija.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: