Connect with Us

Rasti unik i ushtarit amerikan/ Pas 11 vitesh në ushtri, kthehet në femër dhe ja cila ishte arsyeja e tij

Kuriozitete

Rasti unik i ushtarit amerikan/ Pas 11 vitesh në ushtri, kthehet në femër dhe ja cila ishte arsyeja e tij

Publikuar

-

Rastet e meshkujve që duan të kthehen në femra po shtohen kohët e fundit. Më i “freskëti” është i një 38-vjeçari i cili pasi shërbeu për 11 vite në ushtrinë amerikane, ka bërë operacion gjoksin në mënyrë që të shprehë më hapur feminitetin e tij.

Maxine Montoya tha se e bëri gjoksin në përmasa jo normale pasi donte të shprehte feminitetin në një mënyrë unike dhe po konsideron si mundësi që të vinte implante më të mëdhaja.

Maxine, e cila është nga San Diego u shpreh:

Mund të flas për gjoksin tim gjithë ditën, nuk mund të isha më e lumtur se kaq me rezultatin përfundimtar. Pse kaq i madh? Sepse e shoh si diçka fuqizuese. Më pëlqen ekzagjërimi i feminitetit dhe ajo që përfaqëson…”
Përpara se të ndërronte gjini, Montoya ishte e martuar dhe ka një vajzë, Mian, e cila vazhdon ta thërrasë baba.

Maxine mendon se mund të kishte dalë më herët hapur rreth orientimeve të saj nëse do të ishte e rrethuar nga njerëz pozitivë si e bija.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

VIDEO- Njihet si një ndër vendet më pasura në botë/ Por të flasësh për paratë është tabu

Publikuar

-

Nga

Nëse takojmë një person pyetja e parë pas shëndetit është për punën. Gjatë bisedës bëhemi më shumë kuriozë të dimë për rrogën. Por kjo është një pyetje që në një shtet si Suedia është tabu të pyesësh dikë sa paguhesh. Suedezët nuk e bëjnë kurrë një pyetje të tillë pasi për ta është një gjest […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Emocione dhe argëtim/ Njihuni me 4 shenjat e horoskopit me të dashura dhe argëtuese

Publikuar

-

Nga

Virgjëresha Ju mund të habiteni kur dëgjoni që një shenjë e zodiakut e rezervuar si Virgjëresha është në këtë listë, por është pikërisht kjo modesti që i bën njerëzit ta anashkalojnë. Virgjëreshat fshehin një pjesë të personalitetit të tyre kompleks. Problemi kryesor i një Virgjëreshë është se ndrojtja e tyre nuk i lejon ata të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Tolerojini ose hiqni dorë përfundimisht/ Zbuloni 3 shenjat më kokëfortë të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Kjo shenjë e zodiakut është më e guximshme, dhe këtë mund ta shihni me sjelljen e tyre të përditshme. Ata do të bëjnë gjëra sipas asaj që mendojnë, dhe nuk do të dëgjojnë mendimin e askujt. Nëse doni të diskutoni disa gjëra me ta, ata do të bëjnë sikur ata po ju dëgjojnë, por […]

LEXO TE PLOTE