Connect with Us

VIDEO- Një natë e “zjarrtë”/ Aurela Gaçe dhe vëllezërit korçarë ndezin skenën me këngët e tyre

Showbizz

VIDEO- Një natë e “zjarrtë”/ Aurela Gaçe dhe vëllezërit korçarë ndezin skenën me këngët e tyre

Publikuar

-

Ashtu siç e kishin paralajmëruar, nata e 5 tetorit do të ishte një zjarr i vërtetë. Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe ku të ftuarit specialë ishin Aurela Gaçe dhe vëllezërit korçarë, Endri dhe Stefi Prifti.

Për disa orë rresht, ata ndezën skenën e “Venue Club” i cili hapi sezonin e dimrit mbrëmjen e djeshme dhe kjo rezultoi një sukses i vërtetë.

Aurela Gaçe dhe vëllezërit korçarë,  ngritën në këmbë publikun , me këngët e tyre të cilat të gjithë i njohin.

Për më tepër ndiqni videot e mëposhtme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: