Connect with Us

VIDEO-Pas Feros një tjetër mashkull shijon puthjen e Roza Latit

Showbizz

VIDEO-Pas Feros një tjetër mashkull shijon puthjen e Roza Latit

Publikuar

-

Moderatorja Roza Lati e ka treguar se është një nga personazhet publikë që nuk e njeh fjalën kompleks.

Së fundi është rikthyer në ekran me emisionin e saj Why not ku ka marrë të gjithë vëmendjen. Me njërëin nga të ftuarit e kësaj puntate, ajo ka shkëmbyer një puthje në buzë dhe video po bën xhiron në rrjetet sociale.

Fatlumi këtë herë ka qenë gazetari Ronaldo Sharka, i cili e ka komplimentuar Rozën si një fans i vërtetë.

Kujtojmë që kjo nuk ishte hera e parë që Roza bënte një veprim të tillë live në emision pasi në një nga puntat e shkuara ajo u puth live dhe me reperin Fero, lajm i cili bërë bujë shumë të madhe në shtypin rozë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: