Connect with Us

“Zemra ime prej nëne është plot”/ Mamaja e Justin Bieber prek me fjalët për të birin

Showbizz

“Zemra ime prej nëne është plot”/ Mamaja e Justin Bieber prek me fjalët për të birin

Publikuar

-

Në datën 30 Shtator këngëtari me famë botërore Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin i thanë po njëri-tjetrit në një ceremoni shumë magjike në Carolinën e Jugut.

Pas dasmës mamaja  e Justin ka reaguar duke thënë disa fjalë shumë të ndjera për nusen e saj dhe të birin.

Në një nga postimet e çiftit në Instagram ajo shkruan “ Vërtetë je i bekuar me një nuse shumë të bukur bir. Ashtu si jashtë edhe brenda. Nuk e di nëse do të kisha bërë zgjedhjen më të mirë se kaq për ty.”, shkruan Pattie Mallette.

Më tej Mallette shton: “Ju jeni një dhuratë për njëri-tjetrin, Unë i jam mirënjohëse dhe i përulem Zotit për dashurinë që iu ka dhënë. Zemra ime prej nëne është plot. Dhe ja ku përsëri nis të qaj”.

Ditën e djeshme ylli i popit ka publikuar bashëkpunimin e tij me artistin amerikan Dan+Shay, të titulluar “10,000 hours” dhe ishte videoja e parë e Bierber me Baldëin në projektet e tij./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: