Connect with Us

Ato nuk kanë frikë të shfaqen/ Pa grim dhe me flokë të çrregullt, njihuni me 10 personazhet VIP që guxuan

Fashion

Ato nuk kanë frikë të shfaqen/ Pa grim dhe me flokë të çrregullt, njihuni me 10 personazhet VIP që guxuan

Publikuar

-

Ato nuk kanë frikë të shfaqen/ Pa grim dhe me flokë të çrregullt, njihuni me 10 personazhet VIP që guxuan

Jemi mësuar që pothuajse çdo ditë të shikojmë të famshmit shqiptarë por edhe ato të huaj, që shfaqen gjithmonë perfektë dhe të kuruar në detaje.

Por jo çdo gjë është si duket në ekran, rrjete sociale apo në kinematografi.

Së fundmi”BrightSide” sjell 10 personazhet VIP femra, të cilat kanë guxuar dhe janë shfaqur pa grim , me flokë të crregullt dhe nuk e kanë pasur problem të fotografohen.

Nga Sharon Stone tek Madonna, këto janë 10 femrat që nuk kanë frikë të tregojnë sesi duken pa u maskuar.

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Ditët e ftohta mbërritën/ Ja 6 kombinimet më në modë për këtë sezon

Publikuar

-

Nga

Ditët e ftohta me temperaturat e ulëta janë këtu, dhe nëse ende nuk e keni kuptuar, është koha ta merrni seriozisht veshjen tuaj! Nuk e dimë nëse je një tip që i pëlqejnë më shumë xhupat, pardesytë apo palltot klasike, por ne po ju sjellim 6 modelet më në modë të sezonit. Pardesy lëkurë Sipas […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Veshjet që do t’iu duhen patjetër këtë dimër/ Nuk duhet t’i mungojnë gardërobës tuaj

Publikuar

-

Nga

Moti i ftohtë ka mbërritur zyrtarisht tani që temperaturat janë ulur! Vjeshta po i lë dalëngadalë vend dimrit dhe tashmë është koha të mendojmë për ato veshje ose aksesorë që janë më në modë këtë sezon. Nëse doni të investoni për të pasur një gardërobë që t’ju plotësojë nevojat këtë periudhë, ne e kemi një […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTO-Selena Gomez risjell në modë fustanet me shkëlqim/ Këngëtarja rrëmben vëmendjen në eventin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Selena Gomez ka qenë pjesëmarrëse në eventin për mbrojtjen e të drejtave dhe liritë e njerëzvëe, ACLU. 27 vjeçarja  ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur shumë ndryshe nga çka jemi mësuar të shohim në rrjetet e saj sociale. Selena ka risjellë në modë fustanet me shkëlqimm e veshur me një të […]

LEXO TE PLOTE