Connect with Us

Ato nuk kanë frikë të shfaqen/ Pa grim dhe me flokë të çrregullt, njihuni me 10 personazhet VIP që guxuan

Fashion

Ato nuk kanë frikë të shfaqen/ Pa grim dhe me flokë të çrregullt, njihuni me 10 personazhet VIP që guxuan

Publikuar

-

Jemi mësuar që pothuajse çdo ditë të shikojmë të famshmit shqiptarë por edhe ato të huaj, që shfaqen gjithmonë perfektë dhe të kuruar në detaje.

Por jo çdo gjë është si duket në ekran, rrjete sociale apo në kinematografi.

Së fundmi”BrightSide” sjell 10 personazhet VIP femra, të cilat kanë guxuar dhe janë shfaqur pa grim , me flokë të crregullt dhe nuk e kanë pasur problem të fotografohen.

Nga Sharon Stone tek Madonna, këto janë 10 femrat që nuk kanë frikë të tregojnë sesi duken pa u maskuar.

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

FOTO-Ngjyrat që do të bëjnë “namin” pranverën e ardhshme/ Zbuloni kombinimet më të bukura

Publikuar

-

Nga

Edhe pse jemi ende në muajin tetor, stilistët dhe fashionistët nuk kanë nguruar të përcaktojnë që tani ngjyrat që do të jenë më të preferuarat e pranverës së vitit të ardhshëm. Për sezonin pranverë/verë 2020 duket se do të mbizotërojnë ngjyrat e ndezura dhe mjaft të gjalla. E kuqe e fortë, bluja klasike, jeshilja e […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Xhaketa që nuk do të dalë kurrë nga moda/ Ja si ta kombinoni në këtë sezon vjeshte

Publikuar

-

Nga

Nëse nuk e keni në garderobën tuaj, duhet ta blini patjetër. Xhaketa xhins është nga ato veshje që nuk del kurrë nga moda, sidomos tani në stinën e vjeshtës, pasi është lehtësisht e kombinueshme. Modelet që ekzistojnë janë të shumta dhe mund të gjeni fare thjesht atë që ju përshtatet. Për më tepër ndiqni fotogalerinë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Komode dhe të kombinueshme/ Zbuloni çantat më “in” për këtë sezon vjeshte

Publikuar

-

Nga

Stina e vjeshtës, është pothuajse më e pëlqyera për të gjithë njerëzit. Dhe kjo na bën që mos të vishemi me shumë rroba si në stinën e dimrit. Në këtë stinë, çanta është një aksesor shumë i rëndësishëm, i cili, gjithashtu si veshjet, është bërë më komode. Fatmirësisht, këtë vjeshtë sekreti i çantave është te […]

LEXO TE PLOTE