Connect with Us

Bija ime/ Xhandan vendos të birësojë Ojkyn, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Xhandan vendos të birësojë Ojkyn, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Murat surprizon Xhandanin duke i rikthyer kalin. Demir gjen tezen e Ojkyt dhe mëson disa të vërteta.Ojky zihet me Ilajdën dhe i gjithë faji bie mbi të. Xhandan dhe Ojky bëhen merak për Demirin. Demir rikthehet në shtëpi dhe sheh që dikush po e kërkon. Nëna e Ilajdës kërkon për Demirin dhe mëson se ata kanë mbetur pa shtëpi. Ojky i tregon mësueses që bashkë me Demirin jetojnë në shtëpinë e Xhandanit.

Mësuesja thërret Xhandanin në shkollë. Xhandan mëson se nëse Demir nuk kthehet Ojkyn do e çojnë në jetimore. Ojky përpiqet të mos mërzitet që do shkojë në jetimore ndërsa Xhandan i jep shpresa se Demir do rikthehet. Demir e kalon natën në rrugë me të pastrehët. Xhandan vendos të birësojë Ojkyn. Xhemal i tregon Demirit se Ojkyn do e çojnë në jetimore.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: