Connect with Us

Bija ime/ Xhandan vendos të birësojë Ojkyn, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Xhandan vendos të birësojë Ojkyn, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Murat surprizon Xhandanin duke i rikthyer kalin. Demir gjen tezen e Ojkyt dhe mëson disa të vërteta.Ojky zihet me Ilajdën dhe i gjithë faji bie mbi të. Xhandan dhe Ojky bëhen merak për Demirin. Demir rikthehet në shtëpi dhe sheh që dikush po e kërkon. Nëna e Ilajdës kërkon për Demirin dhe mëson se ata kanë mbetur pa shtëpi. Ojky i tregon mësueses që bashkë me Demirin jetojnë në shtëpinë e Xhandanit.

Mësuesja thërret Xhandanin në shkollë. Xhandan mëson se nëse Demir nuk kthehet Ojkyn do e çojnë në jetimore. Ojky përpiqet të mos mërzitet që do shkojë në jetimore ndërsa Xhandan i jep shpresa se Demir do rikthehet. Demir e kalon natën në rrugë me të pastrehët. Xhandan vendos të birësojë Ojkyn. Xhemal i tregon Demirit se Ojkyn do e çojnë në jetimore.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Më thuaj shenjën e horoskopit, të të them sëmundjen sipas pjesës së trupit

Publikuar

-

Nga

Disa astrologë besojnë ende se çdo shenjë e zodiakut ka një pjesë të trupit që shkon me shenjën e tyre .Në thelb, mjekët besonin se çdo shenjë e zodiakut kishte ndikim mbi një pjesë të caktuar të trupit tuaj, që mund të nënkuptojë se mund të ndjeni dhimbje ose të keni ndërlikime mjekësore në ato zona […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Xhaketa që nuk do të dalë kurrë nga moda/ Ja si ta kombinoni në këtë sezon vjeshte

Publikuar

-

Nga

Nëse nuk e keni në garderobën tuaj, duhet ta blini patjetër. Xhaketa xhins është nga ato veshje që nuk del kurrë nga moda, sidomos tani në stinën e vjeshtës, pasi është lehtësisht e kombinueshme. Modelet që ekzistojnë janë të shumta dhe mund të gjeni fare thjesht atë që ju përshtatet. Për më tepër ndiqni fotogalerinë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Frikacakë dhe nervozë/ Zbuloni 5 shenjat e horoskopit më të stresuara në zodiak

Publikuar

-

Nga

Binjakët Binjakët nervozohen kur kafshojnë më shumë sesa mund të përtypin, që është diçka që ata bëjnë gjatë gjithë kohës. Ata mërziten dhe nervozohen nese nuk bëjnë një punë të mirë ose se do ta zhgënjejnë dikë.Kur Binjakët janë me nerva, reagimi i parë janë të ecurat nëpër dhomë. Kjo i ndihmon të qartësojnë mendjen […]

LEXO TE PLOTE