Connect with Us

Foto-Një yll si mamaja e saj/ Vajza e Monica Belluci-t i lë të gjithë pa fjalë me tiparet mahnitëse

Showbizz

Foto-Një yll si mamaja e saj/ Vajza e Monica Belluci-t i lë të gjithë pa fjalë me tiparet mahnitëse

Publikuar

-

Foto-Një yll si mamaja e saj/ Vajza e Monica Belluci-t i lë të gjithë pa fjalë me tiparet mahnitëse

15 vjecarja Deva Cassel, njihet tashmë si vajza bukuroshe e aktores ikonike italiane Monica Belluci dhe ish partnerit të saj, aktorit francez Vincent Cassel.

Me flokët e njëjtë, sytë, hundën pak më të rrumbullakët dhe mollëzat e ngritura, po ashtu edhe buzët,Deva mesa duket ka marrë të gjitha tiparet e nënës së saj dhe jo vetëm pasi ka edhe pasionin për aktrimin dhe modelingun.

Ajo gjithashtu po përgatitet të ndërmarrë hapat e nënës ku për herë të parë do të bëhet pjesë e botës së modës në vitin 2020.

Ajo do të bëhet imazhi i një parfumi të ri të Dolce & Gabbana, një markë me të cilën Monica ka një lidhje të veçantë.

Fotot dhe talenti i saj i ka mahnitur të gjithë, duke paralajmëruar kështu një Monica Belluci të dytë në botën e aktrimit dhe modës.

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Faleminderit që na mësove dashurinë më të madhe në botë”/ Rezarta Shkurta bën dedikimin e ëmbël për vajzën

Publikuar

-

Nga

Për këngëtaren dhe fotografen Rezarta Shkurta sot është një ditë e veçantë pasi vajza e saj Hera feston ditën e lindjes. Hera mbush plot 6 vjeç dhe Rezarta ka bërë dedikimin më të ëmbël për të voglën e saj. Në Instastory ka publikuar disa video në të cilat ndan kujtimet kur Hera ishte ende shumë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Kjo është e sharë, të mbushet goja”/ Donald Veshaj habit ndjekësit, publikon videon banale

Publikuar

-

Nga

Videoja e moderatores nga Fieri ditën e djeshme, ku papritur shpërtheu në të shara, bëri bujë në portalet shqiptare. Moderatorja Marsela Topi iu drejtua disa personave nga regjia e inatosur, duke i sharë. “Më falni, ta mbaroj unë çuna po pushoni ia q****a robt tani”!, u shpreh ajo duke lënë pa fjalë të ftuarit. Videoja […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-“Rroftë photoshopi”/ Me një bel tepër të hollë, Adelina Tahiri çudit komentuesit

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri publikoi këngën e saj më të re “Hile Hile” ku ajo shfaqet shumë “hot”. Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga klipi, me belin shumë të hollë dhe ndjekësit nuk i kanë kursyer aspak komentet. Ata e kanë kryqëzuar këngëtaren, duke e akuzuar për photoshop. “Beli […]

LEXO TE PLOTE