Connect with Us

“Klanifornia apo Portokalli”/ Pas largimit nga TV Klan, Ermal Mamaqi bën “zgjedhjen” e tij

Showbizz

“Klanifornia apo Portokalli”/ Pas largimit nga TV Klan, Ermal Mamaqi bën “zgjedhjen” e tij

Publikuar

-

“Klanifornia apo Portokalli”/ Pas largimit nga TV Klan, Ermal Mamaqi bën “zgjedhjen” e tij

Pas largimit të tij nga Tv Klan dhe nga programi “Xing me Ermalin”, Ermal Mamaqi i ka bërë të gjithë kuriozë se ku do ta shohim në këtë sezon të ri televiziv.

Por mesa duket ai nuk ka shprehur asnjë pëlqim ose koment për kolegët e tij në Tv Klan, të cilët ditën e shtunë startuan emisionin “Klanifornia”, por ka zgjedhur “kundershtarët” e tyre , emisionin humoristik Portokalli.

Mamaqi ka komplimentuar “Portokalli”-në dhe duke publikuar në story disa momente nga show. Ai ka bërë tag aktorët që i kanë pëlqyer më së shumti në role si :Irgen Çela, Rezart Veleshnja, Arjola Demiri etj.

“Irgen Çela, aktori më i mirë i “Portokalli”, suksese zjarr”,- shkruan Ermali në postimet e tij.

Mesa duket Ermali tanimë që nuk është në televizion pasi i është përkushtuar filmit, ka zgjedhur programin shqiptar të humorit që i pëlqen më shumë; shtëpinë e tij të parë, “Portokalli”.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Rashel Kolaneci tërbon Instagramin/ Fotot më bombastike dhe seksi të velinës shqiptare

Publikuar

-

Nga

Ish velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci njihet si një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale per shkak të formave të saj bombastike. Edhe pse prej disa kohësh i mungon skenës shqiptare, Rashel është tepër aktive në Instagram ku nuk nguron të “cmendë” fansat e saj duke ekspozuar linjat dhe duke marrë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Vetëm në dy muaj ti na zëvëndësove”/ Fansat janë të bindur, kënga zemërthyese e Selena Gomez i dedikohet Justin Bieber

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, është rikthyer përsëri në muzikë duke u “hakmarrë” për ish-in e saj Justin Bieber. Të paktën kështu thuhet sipas fansave. Së fundmi Selena publikoi këngën e saj më të re me titull “Lose you to love me”. Që pasi ajo e paralajmëroi në rrjetet sociale,edhe pse në këngë ajo […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-“Festojmë për jetën”/ Albërie Hadërgjonaj dhe vajzat e saj postojnë fotot seksi nga shtrati

Publikuar

-

Nga

Edhe pse dy motrat Anxhelina dhe Agnesa Hadërgjonaj dhe mamaja e tyre Albërie Hadërgjonaj, janë zhvendosur në Amerike, ato janë tepër aktive në Instagram dhe shpesh herë marrin komente të shumta, sidomos për paraqitjen e tyre fizike. Së fundmi ato kanë publikuar dy foto nga udhëtimi i tyre në Turqi, ku shfaqen të veshura njësoj […]

LEXO TE PLOTE