Connect with Us

“Klanifornia apo Portokalli”/ Pas largimit nga TV Klan, Ermal Mamaqi bën “zgjedhjen” e tij

Showbizz

“Klanifornia apo Portokalli”/ Pas largimit nga TV Klan, Ermal Mamaqi bën “zgjedhjen” e tij

Publikuar

-

Pas largimit të tij nga Tv Klan dhe nga programi “Xing me Ermalin”, Ermal Mamaqi i ka bërë të gjithë kuriozë se ku do ta shohim në këtë sezon të ri televiziv.

Por mesa duket ai nuk ka shprehur asnjë pëlqim ose koment për kolegët e tij në Tv Klan, të cilët ditën e shtunë startuan emisionin “Klanifornia”, por ka zgjedhur “kundershtarët” e tyre , emisionin humoristik Portokalli.

Mamaqi ka komplimentuar “Portokalli”-në dhe duke publikuar në story disa momente nga show. Ai ka bërë tag aktorët që i kanë pëlqyer më së shumti në role si :Irgen Çela, Rezart Veleshnja, Arjola Demiri etj.

“Irgen Çela, aktori më i mirë i “Portokalli”, suksese zjarr”,- shkruan Ermali në postimet e tij.

Mesa duket Ermali tanimë që nuk është në televizion pasi i është përkushtuar filmit, ka zgjedhur programin shqiptar të humorit që i pëlqen më shumë; shtëpinë e tij të parë, “Portokalli”.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Hoqa dorë nga bakllavaja”/ Këngëtarja shqiptare i habit të gjithë, bën ndryshimin drastik në pamje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare ,Marsela Çibukaj e cila është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar u shfaq dje me këngën e saj më të re në “Kënga Magjike”. Pak minuta para se këngëtarja të dilte në skenë, Xhemi Shehu ka publikuar disa video në “Instastory”, për t’i uruar suksese mikeshës së saj. Sigurisht që fjalët e Xhemit […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nëse do rrinit me ne do e kuptonit”/ U tha se ishte në një lidhje sekrete me Drilon Hoxhën, reagon Anna Lika

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme, lajmi se aktorët shqiptarë Anna Lika dhe Drilon Hoxha janë në një lidhje sekrete, bëri bujë në mediat rozë. Sipas aludimeve, ata po mundohen ta mbajnë të fshehtë lidhjen e tyre, teksa po punojnë së bashku për një film ku Anna është në rolin kryesor. Pas këtyre lajmeve, aktorja ka reaguar për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Çfarë po ndodh me Meghan Markle?/ Veprimet e “dyshimta” të dukeshës po i habisin të gjithë

Publikuar

-

Nga

Në mediat e huaja rozë, prej disa ditësh ka qarkulluar një lajm ku thuhet se Meghan Markle është në pritje të fëmijës së dytë. Kjo nisi pas një takimi që çifti mbretëror bëri me disa ushtarakë dhe Harry shprehu interes të lartë për një fëmijë të dytë. Gjithashtu gjatë festivalit të “Remembrance Day” të gjithë […]

LEXO TE PLOTE