Connect with Us

Kritikohej për peshën, por tani është transformuar/ Linda Halimi tërheq vëmendjen me linjat seksi

Showbizz

Kritikohej për peshën, por tani është transformuar/ Linda Halimi tërheq vëmendjen me linjat seksi

Publikuar

-

Kritikohej për peshën, por tani është transformuar/ Linda Halimi tërheq vëmendjen me linjat seksi

Disa vite më parë. këngëtarja shqiptare Linda Halimi pas performancave të saj muzikore, kritikohej shpesh për kilet e shumta që ajo kishte dhe kjo e bëri këngëtaren të pësojë një ndryshim drastik në trupin e saj.

Linda tashmë jeton në Amerikë me bashkëshortin dhe vajzën e saj, por është tepër aktive në Instagram ku tashmë tregon dhe linjat e saj seksi dhe të tonifikuara.

Së fundmi, këngëtarja është rikthyer në Shqipëri për pjesmarrjen në eventin “Kënga Magjike” me këngën e saj “Want my love”, për të cilën ka marrë komente tepër pozitive.

Për më tepër ndiqni foto galerinë e mësipërme.

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Kjo është e sharë, të mbushet goja”/ Donald Veshaj habit ndjekësit, publikon videon banale

Publikuar

-

Nga

Videoja e moderatores nga Fieri ditën e djeshme, ku papritur shpërtheu në të shara, bëri bujë në portalet shqiptare. Moderatorja Marsela Topi iu drejtua disa personave nga regjia e inatosur, duke i sharë. “Më falni, ta mbaroj unë çuna po pushoni ia q****a robt tani”!, u shpreh ajo duke lënë pa fjalë të ftuarit. Videoja […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-“Rroftë photoshopi”/ Me një bel tepër të hollë, Adelina Tahiri çudit komentuesit

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri publikoi këngën e saj më të re “Hile Hile” ku ajo shfaqet shumë “hot”. Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga klipi, me belin shumë të hollë dhe ndjekësit nuk i kanë kursyer aspak komentet. Ata e kanë kryqëzuar këngëtaren, duke e akuzuar për photoshop. “Beli […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

FOTO-Aktori që bëri histori në kinematografi/ Zbuloni 12 fakte interesante rreth Joaquin Phoenix

Publikuar

-

Nga

Bërja e një filmi kërkon një ekuipazh të kualifikuar, të paktën një duzinë njerëzish të përbërë nga një drejtor dhe një ekip prodhimi. Janë ato që i bëjnë tregimet prekëse ,një realitet në ekran. Sidoqoftë, ka disa filma në të cilët puna e aktorëve kryesorë spikatet në atë mënyrë që duket se suksesi i filmit […]

LEXO TE PLOTE