Connect with Us

Pas skandalit me të fejuarin kriminel/ Në një situatë të vështirë, reagon Trejsi Sejdini

Showbizz

Pas skandalit me të fejuarin kriminel/ Në një situatë të vështirë, reagon Trejsi Sejdini

Publikuar

-

Prej disa ditësh, ish Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini ka qenë në qendër të vëmendjes në mediat rozë për shkak të lajmeve që qarkulluan për të fejuarin e saj, Leonard Dukën.

Ai u cilësua si “koka” e Klanit Duka,i cili është në kërkim nga autoritetet për vrasjen e Santiago Malkos.

Por në një situatë të vështirë , Trejsi e trishtuar ka ndarë dy video ku këndon këngën e Flor Mumajesit “Plas”.

Në sfond dëgjohet modelja e cila këndon disa vargje nga kënga e kantautorit të njohur: “S’kena me u pa mo bashkë, nuk kena me u pa mo, shpirti im e di po plas nuk kena me u pa mo”.

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: