Connect with Us

“Përdori ato para për të ndihmuar të tjerët”/Ekspozoi makinën “Bugatti”, komentuesit “masakrojnë” Kylie Jenner

Showbizz

“Përdori ato para për të ndihmuar të tjerët”/Ekspozoi makinën “Bugatti”, komentuesit “masakrojnë” Kylie Jenner

Publikuar

-

Mbrëmjen e djeshme miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner tregoi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, blerjen e saj më të fundit, një makinë të tipit “Bugatti”, e cila kap shifra marramendëse.

Sigurisht që ky veprim u komentua gjatë nga ndjekësit e saj te cilet shpërthyen në Twitter duke e ‘kryqëzuar’ yllin e familjes Kardashian-Jenner.

“Nuk e kuptoj se si njerëzit mund të blejnë më shumë makina seç ju duhen. Me aq lek mund të kishe ndihmuar për 1 vit me ushqime një fshat”, shkruan një ndjekës.

“Ow, wow një makinë tjetër! Përdori ato para për të ndihmuar të tjerët”, shkruan një tjetër.

Këto komente duket se nuk i kanë pëlqyer aspak 22-vjeçares, e cila pasi i ka lexuar fjalët e ndjekësve të saj ka fshirë postimet e makinës nga rrjetet sociale.

Kjo blerje marramendëse vjen vetëm pak ditë pas ndarjes nga Travis Scott dhe mesa duke Kylie po e trajton shumë mirë veten e saj me dhurata luksoze.

 

Drew Kelly@DidYouSayDrew

Kylie Jenner with the Bugatti Chiron!!!

Embedded video

19 people are talking about this

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: