Connect with Us

Shqetësohen spektatorët/ Mungoi sot në emisionin e pasdites, çfarë ndodhi me Rudina Magjistarin?

Showbizz

Shqetësohen spektatorët/ Mungoi sot në emisionin e pasdites, çfarë ndodhi me Rudina Magjistarin?

Publikuar

-

Ajo na ka shoqëruar prej disa vitesh me ëmbëlsinë e saj në ekran dhe me temat e ndryshme që trajton në emisionin e saj pasdite, “Rudina”, i cili ka shumë ndjekës dhe fansa që e përgëzojnë çdo ditë.

Emisioni i saj transmetohet nga e hëna në të shtunë në orën 17:00, mirëpo sot teleshikuesit janë merakosur pasi Rudina nuk është shfaqur si çdo ditë në ekran.

Në vend të puntatës së sotme, u transmetua një puntatë e vjetër ku moderatorja kishte të ftuar Erion Isain dhe Adriatike Lamin.

Ende nuk dihet se cila është arsyeja që Rudina nuk u shfaq sot në ekran dhe po presim të reja prej saj në rrjetet sociale.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: