Connect with Us

Veshje të shtrenjta/ Prej vitesh me të njëjtën xhaketë, Anjeza Shahini jep mesazhin domethënës

Showbizz

Veshje të shtrenjta/ Prej vitesh me të njëjtën xhaketë, Anjeza Shahini jep mesazhin domethënës

Publikuar

-

Edhe pse jo shumë aktive në skenën shqiptare,këngëtarja Anjeza Shahini është mjaft e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo tashmë jeton në Angli me bashkëshortin e saj, diplomatin anglez Paul Edward Conolly dhe vajzën e tyre Victoria.

Por së fundmi, Anjeza na ka treguar një tjetër anë të saj. Ajo ka publikuar një foto me një xhaketë të zezë, dhe ka shpjeguar arsyen pse e vesh prej vitesh.

“Këtë xhaketë lëkure e ruaj dhe e vesh prej shumë vitesh. Ndoshta e shihni në shumë nga fotot e mia. Kështu bëj me disa nga veshjet e mia. E dua modën dhe kënaqem kur ble veshje të reja sigurisht, por dua dhe botën në të cilën jetoj. Kështu që kur ble diçka të re, thjesht e mendoj dy herë. Vetëm kaq duhet për të bërë secili pjesën tonë, të shpëtojmë sadopak ambjentin”,-ka përfunduar ajo.

Kështu Anjeza na ka dhënë një mesazh të rëndësishëm, se nuk është dukja ajo që ka rëndësi por brendësia. Anjeza me fjalët që ka thënë na ka bërë të reflektojmë dy herë, kur duam t’u drejtohemi veshjeve të kripura në çmim.

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

E papritur/ Elgit Doda dhe Klea Huta martohen në heshtje

Publikuar

-

Nga

Elgit Doda dhe Klea Huta janë një ndër çiftet më të kometuara në showbiz. Prej vitesh po përjetojnë një histori dashurie dhe po përflitet se Klea është shtatzënë. Por pak minuta më parë Elgiti dhe Klea kanë treguar përmes fottove se i kanë dhënë fund beqarisë. Të veshur me fustanin e nusërisë dhe kostumin e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I bëri dedikimin më të bukur të dashurisë/ Arbenita dhe Fero në momente intime

Publikuar

-

Nga

Arbenita Ismaili dhe Fero janë një nga çiftet që shpesh herë janë përfoluir në mediat rozë për ndarje dhe ribashkime. Së fundi Fero bëri një dedikim shumë të ëmbël për modelen duke e quajtur atë dashurinë e tij të përjetshme. Çifti duket se po e shijojnë në maksimum dashurinë pasi Arbenita ka postuar në Instagram […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“S’dua të humbas nusen ideale”/ E ëma e Stresit po “lufton” për bashkimin e çiftit

Publikuar

-

Nga

Prej kohësh Stresi dhe Kejsi janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar të shoëbizit. Edhe pse të ndarë ata vijojnë t’i kushtojnë statuse njëri-tjetrit madje Keisi e mbështeti në projektin e tij më të fundit muzikor. Dyshja nuk e kanë harruar njëri-tjetrin dhe për ribashkimin e tyre po kujdeset Shpresa Lushaj, mamaja e […]

LEXO TE PLOTE