Connect with Us

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj fejohen? Ja komenti epik i Xhemi Shehut

Showbizz

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj fejohen? Ja komenti epik i Xhemi Shehut

Publikuar

-

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj fejohen? Ja komenti epik i Xhemi Shehut

Mbrëmjen e djeshme regjisori Eduart Grishaj shfaqi në kinematë shqiptare, premierën e filmit të tij më të ri “Gjyshja”, i cili mblodhi disa nga emrat më të njohur të showbizit.

Dhe sigurisht nuk mund të mungonin dhe moderatorja Arbana Osmani dhe shoqja e saj e ngushtë Xhemi Shehu.

Gjatë fjalimit të tij para shfaqjes së filmit, Eduarti falenderoi publikisht Arbanën, duke thënë se ajo e ka frymëzuar për filmin, çka i bëri edhe njerëzit të mendojnë se me këtë gjest, u konfirmua edhe marrëdhënia e tyre e dashurisë.

Por,  këtë herë vëmendje tërhoqi një tjetër ngacmim mes mikeshash.

Në një nga fotot e Arbanës në premierë, moderatorja e ‘Portokalli’ komenton: “Unazën s’po ta shof”.

Duke marrë parasysh ngacmimet e përhershme të vajzave mes njëra-tjetrës, me siguri kjo është një tjetër batutë, marr shtysë edhe nga referimet e portaleve ndaj ‘unazës’ sa herë flitet për lidhje ose ndarje.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

FOTO- Morena Taraku nuk di të ndalet/ Pas shumë eksperimentesh, ja ndryshimi i saj drastik në pamje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku, është dalluar gjithnjë për flokët e saj të zinj dhe të gjatë. Por pas publikimit të këngës së saj më të re “Missed Call”, Morena ka menduar të bëjë përsëri një ndryshim drastik në pamjen e saj. Së fundmi ajo ka publikuar një video në Instastory duke treguar flokët e prerë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

VIDEO- Në makinë, shtëpi ose vende të tjera/ Klajdi dhe Bruno sjellin videoklipin e veçantë të “Oj Lulije”

Publikuar

-

Nga

Rreth 1 javë më parë, këngëtarët shumë të pëlqyer shqiptarë Bruno dhe Klajdi Haruni publikuan projektin e tyre më të fundit muzikor me titull ‘Oj lulije’, i cili u prit mjaft mirë nga të gjithë fansat e tyre dhe tani numëron rreth 2.3 milionë klikime. Pasi u pa se kjo këngë po pëlqehej shumë, dy […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-“Më mirë single dhe flemë rehat”/ Hygerta Sako i befason të gjithë me veprimin e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja bukuroshe shqiptare Hygerta Sako, rreth 2 javë më parë deklaroi në emisionin “Rudina”,  se ishte beqare duke thënë se : “Jam beqare.Më mirë vetëm se sa e keqshoqëruar. Derisa të vijë personi special në mirë ‘single’ sepse flemë rehat dhe nuk kemi probleme”. Por së fundmi ,moderatorja sportive i ka habitur të gjithë me […]

LEXO TE PLOTE