Connect with Us

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj fejohen? Ja komenti epik i Xhemi Shehut

Showbizz

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj fejohen? Ja komenti epik i Xhemi Shehut

Publikuar

-

Mbrëmjen e djeshme regjisori Eduart Grishaj shfaqi në kinematë shqiptare, premierën e filmit të tij më të ri “Gjyshja”, i cili mblodhi disa nga emrat më të njohur të showbizit.

Dhe sigurisht nuk mund të mungonin dhe moderatorja Arbana Osmani dhe shoqja e saj e ngushtë Xhemi Shehu.

Gjatë fjalimit të tij para shfaqjes së filmit, Eduarti falenderoi publikisht Arbanën, duke thënë se ajo e ka frymëzuar për filmin, çka i bëri edhe njerëzit të mendojnë se me këtë gjest, u konfirmua edhe marrëdhënia e tyre e dashurisë.

Por,  këtë herë vëmendje tërhoqi një tjetër ngacmim mes mikeshash.

Në një nga fotot e Arbanës në premierë, moderatorja e ‘Portokalli’ komenton: “Unazën s’po ta shof”.

Duke marrë parasysh ngacmimet e përhershme të vajzave mes njëra-tjetrës, me siguri kjo është një tjetër batutë, marr shtysë edhe nga referimet e portaleve ndaj ‘unazës’ sa herë flitet për lidhje ose ndarje.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: