Connect with Us

“Aty ku është dashuria është jeta”/ Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj më romantikë se kurrë më parë

Showbizz

“Aty ku është dashuria është jeta”/ Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj më romantikë se kurrë më parë

Publikuar

-

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të pëlqyera dhe të komentuara në shtypin rozë.

Dy këngëtarët nuk ngurrojnë të tregojnë dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin. Duke qenë shumë aktivë në rrjetet sociale, ata shpesh herë ndajnë foto së bashku në Instagram.

Së fundi çifti ka ndërmarrë një udhëtim në natyrë ku fotot e shumta i kanë ndarë në rrjetet sociale. Eni ka publikuar një foto ku krahas bën një dedikim shumë romantic për të fejuarin e saj Genc Prelvukaj.

“Aty ku eshte dashuria eshte dhe jeta, dhe më pas Genc prelvukaj ra në ujë”, shkruan ajo në fotot ku shfaqen shumë të dashuruar./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Kjo është e sharë, të mbushet goja”/ Donald Veshaj habit ndjekësit, publikon videon banale

Publikuar

-

Nga

Videoja e moderatores nga Fieri ditën e djeshme, ku papritur shpërtheu në të shara, bëri bujë në portalet shqiptare. Moderatorja Marsela Topi iu drejtua disa personave nga regjia e inatosur, duke i sharë. “Më falni, ta mbaroj unë çuna po pushoni ia q****a robt tani”!, u shpreh ajo duke lënë pa fjalë të ftuarit. Videoja […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-“Rroftë photoshopi”/ Me një bel tepër të hollë, Adelina Tahiri çudit komentuesit

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri publikoi këngën e saj më të re “Hile Hile” ku ajo shfaqet shumë “hot”. Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga klipi, me belin shumë të hollë dhe ndjekësit nuk i kanë kursyer aspak komentet. Ata e kanë kryqëzuar këngëtaren, duke e akuzuar për photoshop. “Beli […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

FOTO-Aktori që bëri histori në kinematografi/ Zbuloni 12 fakte interesante rreth Joaquin Phoenix

Publikuar

-

Nga

Bërja e një filmi kërkon një ekuipazh të kualifikuar, të paktën një duzinë njerëzish të përbërë nga një drejtor dhe një ekip prodhimi. Janë ato që i bëjnë tregimet prekëse ,një realitet në ekran. Sidoqoftë, ka disa filma në të cilët puna e aktorëve kryesorë spikatet në atë mënyrë që duket se suksesi i filmit […]

LEXO TE PLOTE