Connect with Us

Demir ribashkohet me Ojkyn/ Ja ç’do ndodhë sot ne “Bija ime”

Life Style

Demir ribashkohet me Ojkyn/ Ja ç’do ndodhë sot ne “Bija ime”

Publikuar

-

Xhemal i tregon Demirit se Ojkyn do e çojnë në jetimore. Demirit i vjedhin edhe rrobat e trupit. Ojky nuk ka më shpresa se Demir do rikthehet. Punonjësit e jetimores vijnë të marrin Ojkyn. Xhandan përgatit Ojkyn. Ojky i jep lamtumirën Xhandanit. Demir rikthehet papritur dhe ndalon makinën e jetimores. Ojky përqafon Demirin mes lotësh. Demir justifikohet për zhdukjen e tij të befasishme dhe i tregon Xhandanit se ka gjetur shtëpi. Ojky pëson sërish një paralizë të përkohshme të dorës.

Ajo fillon të shqetësohet për shëndetin por e mban fshehur nga Demiri me shpresën se do kalojë. Demir pyet Ojkyn çfarë po i fsheh por ajo nuk i tregon asgjë për sëmundjen. Demir punëson një avokat për të nxjerr Ugurin nga burgu. Avokati i thotë Demirit se duhet të nxjerrin fajtor Xhiletin. Demir i ngre kurth Xhiletit për të vjedhur gurë të çmuar në një shtëpi. Xhiletin e kap policia ndërsa Demir largohet. Xhemal takohet me nënën e Ojkyt. Ajo ka qenë e dashura e Xhemalit por e ka tradhëtuar me Demirin.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

Dashuria dhe Financat/ Horoskopi për ditën e sotme sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Nga

Dashi Dielli është në sektorin e financave të njerëzve të tjerë, kështu që mbani sytë hapur për të ardhura nga burimet e jashtme, siç janë grantet, huatë ose ndihma financiare. Demi Teksa Dielli shkëlqen duke iu bashkuar Venusit në Akrep , të gjithë parnterët tuaj një e nga një do të qëndrojnë për të përfituar […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Tre karakteristika për çdo shenjë të horoskopit/ Zbuloni cilat janë defektet dhe cilësitë tuaja

Publikuar

-

Nga

Dashi 1-Në jetë gjithmonë bëni atë që dëshironi pa u kujdesur shumë për mendimin e atyre që janë përreth jush 2-Thoni atë që mendoni dhe veproni në përputhje me rrethanat. 3-Nga impulsiviteti, që jeni, shpesh veproni pa menduar, duke rrezikuar të gjendeni në situata më të mëdha se ato që mund të përballoni. Demi 1-gjëja […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

5 gjestet për të bërë vete partnerin/ Mos i neglizhoni

Publikuar

-

Nga

Ndonjëherë duhet shumë pak për të ushqyer zjarrin e dashurisë. Jeta e përditshme është e përbërë nga gjeste të vogla, aq të thjeshta saqë është e vështirë t’i kujtosh ato, sidomos pas viteve të jetës si çift. Kushton shumë pak për t’i bërë ato, injorimi i tyre mund të thotë të heqësh dorë nga diçka […]

LEXO TE PLOTE