Connect with Us

“Do ta fundosë karrierën tënde”/ Ja çfarë ndodhi mes Kim Kardashian dhe bashkëshortit në takimin e tyre të parë

Showbizz

“Do ta fundosë karrierën tënde”/ Ja çfarë ndodhi mes Kim Kardashian dhe bashkëshortit në takimin e tyre të parë

Publikuar

-

Ata janë cifti më i përfolur i showbizzit të huaj, dhe së fundmi kanë rrëfyer se si janë njohur. Kim Kardashian dhe Kanye West kanë 5 vite që janë të martuar dhe kanë katër fëmijë – North, 6 vjeçe, Saint, 3  vjeç, Chicago, 20 muajshë dhe Psalm, 4 muaj.

Kanye është shprehur se ndjeu një tërheqje magnetike kur takoi për herë të parë bashkëshorten e tij Kim Kardashian West.

Në një intervistë të fundit reperi ka kujtuar momentin kur për herë të parë u takua me Kim Kardashian rreth një dekadë më parë.

“Sa herë që isha rreth saj dhe e shikoja, ndjeja një tërheqje magnetike ndaj kësaj force energjie. Ajo ishte e mirë, e pastër, e lumtur, e dashur, e guximshme, e fortë”.

Kim, 38 vjeç, dhe Kanye, 42 vjeç, u takuan në vitin 2002 kur ylli i “Keeping Up with the Kardashians” ishte martuar me burrin e saj të parë Damon Thomas.

Ata filluan shumë vonë të dilnin bashkë pasi Kim, u martua më pas me Kris Humphries nga viti 2011 deri në 2013-n, edhe pse këmbëngul se reperi ishte gjithnjë i interesuar për të dhe u takuan në vitin 2002 kur Kanye e ftoi Kim-in në sfilatën e modës në Paris dhe aty ndodhi.

Por lidhja e tyre nuk ka qenë e lehtë në fillim pasi të gjithë e paralajmëronin Kanye-n se do t’i shkatërrohej karriera nëse lidhej me Kim-in.

“Nuk mund të jesh me të, ajo është një yll i realitety show-t. Do ta fundosë karrierën tënde!”

Por Kanye këmbënguli për ndjenjat e tij duke u përgjigjur shkurt: “Por unë e dua atë, nuk më intereson”.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

VIDEO- Në makinë, shtëpi ose vende të tjera/ Klajdi dhe Bruno sjellin videoklipin e veçantë të “Oj Lulije”

Publikuar

-

Nga

Rreth 1 javë më parë, këngëtarët shumë të pëlqyer shqiptarë Bruno dhe Klajdi Haruni publikuan projektin e tyre më të fundit muzikor me titull ‘Oj lulije’, i cili u prit mjaft mirë nga të gjithë fansat e tyre dhe tani numëron rreth 2.3 milionë klikime. Pasi u pa se kjo këngë po pëlqehej shumë, dy […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-“Më mirë single dhe flemë rehat”/ Hygerta Sako i befason të gjithë me veprimin e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja bukuroshe shqiptare Hygerta Sako, rreth 2 javë më parë deklaroi në emisionin “Rudina”,  se ishte beqare duke thënë se : “Jam beqare.Më mirë vetëm se sa e keqshoqëruar. Derisa të vijë personi special në mirë ‘single’ sepse flemë rehat dhe nuk kemi probleme”. Por së fundmi ,moderatorja sportive i ka habitur të gjithë me […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Modelja bullgare nuk ndalet së provokuari/ 20 fotot më tunduese të Nikoleta Lozanova

Publikuar

-

Nga

Nikoleta Lozanova është një nga modelet më seksi bullgare. Modelja shpesh herë ndan foto provokative teksa tregon format e saj  perfekte. Nikoleta është mjaft aktive në rrjetet sociale ku tregon stilin e saj të jetesës dhe nuk ngurron të ekspozojë pikat e saj më të forta. CNA.al ka përzgjedhur 20 fotot më seksi të modeles […]

LEXO TE PLOTE