Connect with Us

FOTO- Mbi 20 femra nudo/ Rita Ora zbulon pamjen e çuditshme nga dhoma e saj e grimit

Showbizz

FOTO- Mbi 20 femra nudo/ Rita Ora zbulon pamjen e çuditshme nga dhoma e saj e grimit

Publikuar

-

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është përfolur shumë shpesh në mediat e huaja për biseksualitetin e saj.

Bukuroshja bjonde ka treguar se ka tërheqje fizike ndaj femrave dhe këtë e ka treguar dhe në këngën e saj “Girls”, ku një frazë nga teksti thotë “Dua të puth vetëm vajza”.

Por kjo nuk është hera e parë që Rita e pranon hapur orientimin e saj seksual. Së fundi ajo ka publikuar një foto në Instastoty ku shfaqen disa vajza nudo në një foto të varur në mur.

Mbishkrimi në këtë foto është ”Në dhomën time të grimit”. Kështu Rita e tregoi hapur dhe njëherë fiksimin e saj ndaj femrave./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

VIDEO-Janë ndarë apo jo?/ Robert Berisha dhe Nora Istrefi kapen mat në aeroport

Publikuar

-

Nga

Rreth dy muaj më parë, këngëtari shqiptar Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi përmes një postimi në llogarinë e tij të Instagram. Ai tregoi se martesa e tyre kishte marrë fund dhe shkak ishte bërë mungesa e dashurisë. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar që keni për ta marr vesh […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Bëj mamin dhe babin për vajzën time”//Dajana Shabani i prek të gjithë me deklaratën e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja shqiptare Dajana Shabani, është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe pak orë më parë ka vendosur t’ju bëjë fansave një prezantim të përgjithshëm të jetës së saj, duke e lidhur me detaje nga historia vetjake. Dajana ka publikuar një foto në profilin e saj dhe në përshkrim ka menduar t’iu tregojë fansave se kush […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Shkon tjetri të ndërron çelësat dhe…”/ Lojërat e fatit, Endri Prifti tregon si humbi shtëpinë

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Endri Prifti, njihet për tipin e tij moskokçarës dhe që i thotë gjërat troç. I ftuar pasditen e sotme  në “Ftesë n 5” me Bieta Sulon, ai sqaroi të vërtetën e statusit në të cilin akuzonte qeverinë se i kishin vjedhur 50 mijë euro në baste, por gjithashtu denoncoi edhe  padrejtësinë tjetër, e […]

LEXO TE PLOTE