Connect with Us

FOTO-Modelja e njohur shokon ndjekësit/ Tregon barkun e rrumbullakosur dhe pozon nudo

Showbizz

FOTO-Modelja e njohur shokon ndjekësit/ Tregon barkun e rrumbullakosur dhe pozon nudo

Publikuar

-

FOTO-Modelja e njohur shokon ndjekësit/ Tregon barkun e rrumbullakosur dhe pozon nudo

Modelja e cila është bërë e njohur në SHBA, për shkak të hyrjes së saj në modë me kilet e tepërta dhe duke thyer “rregullin” e modeleve të dobëta, Ashley Graham është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Modelja me forma të bëshme, i ka habitur të gjithe në rrjetet sociale duke treguar format e saj dhe të çarat në lëkurë të shkaktuara për shkak të shtatzënisë.

Në fotot e siperme, Ashley nuk i lë asgjë imagjinatës, duke treguar e zhveshur barkun dhe gjoksin bombastik.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Modelja bullgare nuk ndalet së provokuari/ 20 fotot më tunduese të Nikoleta Lozanova

Publikuar

-

Nga

Nikoleta Lozanova është një nga modelet më seksi bullgare. Modelja shpesh herë ndan foto provokative teksa tregon format e saj  perfekte. Nikoleta është mjaft aktive në rrjetet sociale ku tregon stilin e saj të jetesës dhe nuk ngurron të ekspozojë pikat e saj më të forta. CNA.al ka përzgjedhur 20 fotot më seksi të modeles […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Loredana merr çmimin e rëndësishëm/ Zbulon kujt ia dedikon suksesin

Publikuar

-

Nga

Loredana Zefi është një nga reperet më të pëlqyera nga publiku. Reperja ka korrur shumë suksese në karrierën e saj muzikore. Së fundi Loredana është vlerësuar me një çmim dhe me këtë rast ka publikuar në Instagram një foto ku shihet teksa mban në krah vajzën e saj Hana. Reperja ka treguar se të gjithë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Ndjesë për theksin, doja të kuptohej që jam shqiptar”/ Alban Skënderaj nderohet nga Ambasada Italiane

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Alban Skënderaj ka ndarë me ndjekësit e tij një lajm shumë të bukur e të rëndësishëm për të. Alban Skënderaj është nderuar nga Ambasada Italiane në Shqipëri si i pari Ambasador i gjuhës italiane në Shqipëri. “Faleminderit ambasadorit @albertocutillo dhe Ambasades Italiane ne Shqiperi e cila me nderoi […]

LEXO TE PLOTE