Connect with Us

FOTO- Trejsi Sejdini si kurrë më parë/ Modelja shfaqet me veshjen 100 vjeçare

Showbizz

FOTO- Trejsi Sejdini si kurrë më parë/ Modelja shfaqet me veshjen 100 vjeçare

Publikuar

-

Ish miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini ka zbuluar setin fotografik më të veçantë për të .

Ajo ka vizituar qytetin e Krujës dhe është shprehur se ndjehet shumë e lumtur që pati mundësinë të tregonte kulturën dhe traditat e vendit.

Më tej ajo ka zbuluar se veshjet që mban veshur janë 100 vjeçare dhe kjo është pikërisht ajo që e bën këtë set shumë të veçantë.

“Jam shume e lumtur qe vizitova qytetin e Krujes, nje vend plot me tradita dhe zakone. Gjithashtu se bashku me @klevinhalili , u munduam te realizojme nje set ku te nxjerrim ne pah kulturen e vendit tone, me veshje mbi 100 vjecare . Cdo gje qe une kam veshur eshte e punuar me dore dhe trashegojne nje histori te mbartur prej vitesh! Ps: NoMakeUp”, shkruan ish misi krahas fotos.

Kujtojmë se është hera e parë që Trejsi pozon me veshje të tilla pasi në Instagramin e saj kemi parë që fotot e saj janë kryesisht shumë provokative./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: