Connect with Us

FOTO-Zbulohen pamjet e rezidencës luksoze të Bebe Rexhës me çmim marramendës

Showbizz

FOTO-Zbulohen pamjet e rezidencës luksoze të Bebe Rexhës me çmim marramendës

Publikuar

-

FOTO-Zbulohen pamjet e rezidencës luksoze të Bebe Rexhës me çmim marramendës

Pas sukseseve të njëpasnjëshme të këngëtares me origjinë shqiptare Bebe Rexha, nuk mund të mungonin edhe blerjet e saj luksoze në lagjen më të famshme të VIP-ave në mbarë botën, Hollywood Hills.

Ajo ka blerë një vilë e cila i ka kushtuar rreth 3 milion dollarë dhe së fundmi në rrjet kanë qarkulluar foto nga vila e Bebe-s, e cila ka një pishinë dhe mundëson një super pamje nga kodrat e vendit.

Shtëpia ka dy dhoma gjumi për mysafirë, një dhomë të madhe ndenjeje, dy banjo, një verandë me super pamje të vendit dhe ambiente të tjera për tu ndier i relaksuar në maksimum.

Për më tepër, gjykojeni vetë nga pamjet e mësiperme.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

FOTO-“Festojmë për jetën”/ Albërie Hadërgjonaj dhe vajzat e saj postojnë fotot seksi nga shtrati

Publikuar

-

Nga

Edhe pse dy motrat Anxhelina dhe Agnesa Hadërgjonaj dhe mamaja e tyre Albërie Hadërgjonaj, janë zhvendosur në Amerike, ato janë tepër aktive në Instagram dhe shpesh herë marrin komente të shumta, sidomos për paraqitjen e tyre fizike. Së fundmi ato kanë publikuar dy foto nga udhëtimi i tyre në Turqi, ku shfaqen të veshura njësoj […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO- Morena Taraku nuk di të ndalet/ Pas shumë eksperimentesh, ja ndryshimi i saj drastik në pamje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku, është dalluar gjithnjë për flokët e saj të zinj dhe të gjatë. Por pas publikimit të këngës së saj më të re “Missed Call”, Morena ka menduar të bëjë përsëri një ndryshim drastik në pamjen e saj. Së fundmi ajo ka publikuar një video në Instastory duke treguar flokët e prerë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

VIDEO- Në makinë, shtëpi ose vende të tjera/ Klajdi dhe Bruno sjellin videoklipin e veçantë të “Oj Lulije”

Publikuar

-

Nga

Rreth 1 javë më parë, këngëtarët shumë të pëlqyer shqiptarë Bruno dhe Klajdi Haruni publikuan projektin e tyre më të fundit muzikor me titull ‘Oj lulije’, i cili u prit mjaft mirë nga të gjithë fansat e tyre dhe tani numëron rreth 2.3 milionë klikime. Pasi u pa se kjo këngë po pëlqehej shumë, dy […]

LEXO TE PLOTE