Connect with Us

FOTO-Zbulohen pamjet e rezidencës luksoze të Bebe Rexhës me çmim marramendës

Showbizz

FOTO-Zbulohen pamjet e rezidencës luksoze të Bebe Rexhës me çmim marramendës

Publikuar

-

Pas sukseseve të njëpasnjëshme të këngëtares me origjinë shqiptare Bebe Rexha, nuk mund të mungonin edhe blerjet e saj luksoze në lagjen më të famshme të VIP-ave në mbarë botën, Hollywood Hills.

Ajo ka blerë një vilë e cila i ka kushtuar rreth 3 milion dollarë dhe së fundmi në rrjet kanë qarkulluar foto nga vila e Bebe-s, e cila ka një pishinë dhe mundëson një super pamje nga kodrat e vendit.

Shtëpia ka dy dhoma gjumi për mysafirë, një dhomë të madhe ndenjeje, dy banjo, një verandë me super pamje të vendit dhe ambiente të tjera për tu ndier i relaksuar në maksimum.

Për më tepër, gjykojeni vetë nga pamjet e mësiperme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: