Connect with Us

Kajan festoi ditëlindjen e tij të parë/ Ajola Xoxa publikon foton e ëmbël nga festa

Showbizz

Kajan festoi ditëlindjen e tij të parë/ Ajola Xoxa publikon foton e ëmbël nga festa

Publikuar

-

Kajan festoi ditëlindjen e tij të parë/ Ajola Xoxa publikon foton e ëmbël nga festa

Ditën e së dielës, më 6 tetor, djali i kryetarit të bashkisë Erion Veliaj dhe bashkëshortes së tij Ajola Xoxa, Kajan festoi ditëlindjen e tij të parë.

Në atë ditë të vecantë, Ajola publikoi një foto ku tregonte se kishte pozuar vetëm 14 orë përpara se të vinte në jetë Kajan.

Por sot Ajola ka publikuar një tjetër foto të ëmbël të familjes së saj të dashur, e cila  është shkëputur nga festa e ditëlindjes së vogëlushit.

“Ti je yjet e qiellit tonë, dashuria e përjetshme!”, shkruan Ajola.

Në  këtë foto, Kajan duket i veshur mjaft sportiv me një xhaketë lëkure, xhinse dhe atlete, në krahët e prindërve të tij.

Prindërit e Kajan vijojnë të tregohen të fshehtë sa i përket fytyrës së vogëlushit të tyre edhe pse u bë një vit nga ardhja e tij në jetë,

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Kjo është e sharë, të mbushet goja”/ Donald Veshaj habit ndjekësit, publikon videon banale

Publikuar

-

Nga

Videoja e moderatores nga Fieri ditën e djeshme, ku papritur shpërtheu në të shara, bëri bujë në portalet shqiptare. Moderatorja Marsela Topi iu drejtua disa personave nga regjia e inatosur, duke i sharë. “Më falni, ta mbaroj unë çuna po pushoni ia q****a robt tani”!, u shpreh ajo duke lënë pa fjalë të ftuarit. Videoja […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-“Rroftë photoshopi”/ Me një bel tepër të hollë, Adelina Tahiri çudit komentuesit

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri publikoi këngën e saj më të re “Hile Hile” ku ajo shfaqet shumë “hot”. Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga klipi, me belin shumë të hollë dhe ndjekësit nuk i kanë kursyer aspak komentet. Ata e kanë kryqëzuar këngëtaren, duke e akuzuar për photoshop. “Beli […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

FOTO-Aktori që bëri histori në kinematografi/ Zbuloni 12 fakte interesante rreth Joaquin Phoenix

Publikuar

-

Nga

Bërja e një filmi kërkon një ekuipazh të kualifikuar, të paktën një duzinë njerëzish të përbërë nga një drejtor dhe një ekip prodhimi. Janë ato që i bëjnë tregimet prekëse ,një realitet në ekran. Sidoqoftë, ka disa filma në të cilët puna e aktorëve kryesorë spikatet në atë mënyrë që duket se suksesi i filmit […]

LEXO TE PLOTE