Connect with Us

“Kritikuesja ime më e madhe”/ Eduart Grishaj flet për marrëdhënien me Arbana Osmanin

Showbizz

“Kritikuesja ime më e madhe”/ Eduart Grishaj flet për marrëdhënien me Arbana Osmanin

Publikuar

-

Pasditen e sotme regjisori Eduart Grishaj ka qenë i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ku ka treguar detajet për filmin e tij të ri si dhe ka folur për marrëdhënien me Arbana Osmanin.

Eduart falenderoi të gjkithë miqtë e tij dhe bashkëpunëtorët për mbështetjen dhe u shpreh se kjo i jep më shumë vullnet për të ecur përpara.

Gjatë mbrëmjes së djeshme Eduart Grishaj bëri një deklaratë shumë të bukur për Arbanën dhe nuk kishte si të mos përballej me një pyetje ngacmuese nga Bieta.

Regjisori vijoi duke përforcuar deklaratën dhe fjalët e tij tregojnë shumë për marrëdhënien solide që kanë të dy.

“Përvec asaj që kam thënë, se s’dua ta përsëris, Arbana është opozitarja ime më e madhe dhe ajo që bën kritikat më të mëdha. Normalisht është reciproke marrëdhënia e punës me Arbanën te kritikat ndaj njëri-tjetrit, ashtu sikurse bashkëpunimi që ne kemi te projektet që përkrahim njëri-tjetrin”, u shpreh ai.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: