Connect with Us

Ky veprim i saj i habiti të gjithë/ Aktorja e njohur feston ditëlindjen me partnerin dhe ish-gruan e tij

Showbizz

Ky veprim i saj i habiti të gjithë/ Aktorja e njohur feston ditëlindjen me partnerin dhe ish-gruan e tij

Publikuar

-

Ky veprim i saj i habiti të gjithë/ Aktorja e njohur feston ditëlindjen me partnerin dhe ish-gruan e tij

Ylli i “50 Shades of Gray”, Dakota Johnson festoi mbrëmjen e djeshme ditëlindjen e saj të 30-të me të dashurin e saj Chris Martin dhe ish-gruan e tij Gwyneth Paltrow dhe kjo i habiti të gjithë.

Ajo organizoi një festë të madhe ku morën pjesë yjet e Hollivudit dhe të muzikës, përfshirë nënën e saj Melanie Griffith, këngëtaren Miley Cyrus dhe aktoren Kate Hudson.

Dje, ish-bashkëshortja e Chris Martin, bëri një gjest të veçantë publikisht për partneren aktuale të këngëtarit, duke e uruar atë në rrjetet sociale për ditëlindjen e 30-të.

“Gëzuar ditëlindjen e 30-të ti gur i çmuar”, i shkruante Gwyneth Paltrow.

Festa u organizua na Malibu të shtunën dhe Dakota ishte veshur mjaft elegante me një jumpsuit të bardhë që i ekspozonte gjoksin. Chris e shoqëronte kudo i veshur me një kostum elegant.

Të pranishmit kërcyen gjatë gjithë mbrëmjes dhe pjesë e tyre ishte edhe Miley Cyrus e cila ka vetëm pak javë që është ndarë nga e dashura dhe po përflitet për një romancë me shokun e saj të ngushtë.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Modelja bullgare nuk ndalet së provokuari/ 20 fotot më tunduese të Nikoleta Lozanova

Publikuar

-

Nga

Nikoleta Lozanova është një nga modelet më seksi bullgare. Modelja shpesh herë ndan foto provokative teksa tregon format e saj  perfekte. Nikoleta është mjaft aktive në rrjetet sociale ku tregon stilin e saj të jetesës dhe nuk ngurron të ekspozojë pikat e saj më të forta. CNA.al ka përzgjedhur 20 fotot më seksi të modeles […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Loredana merr çmimin e rëndësishëm/ Zbulon kujt ia dedikon suksesin

Publikuar

-

Nga

Loredana Zefi është një nga reperet më të pëlqyera nga publiku. Reperja ka korrur shumë suksese në karrierën e saj muzikore. Së fundi Loredana është vlerësuar me një çmim dhe me këtë rast ka publikuar në Instagram një foto ku shihet teksa mban në krah vajzën e saj Hana. Reperja ka treguar se të gjithë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Ndjesë për theksin, doja të kuptohej që jam shqiptar”/ Alban Skënderaj nderohet nga Ambasada Italiane

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Alban Skënderaj ka ndarë me ndjekësit e tij një lajm shumë të bukur e të rëndësishëm për të. Alban Skënderaj është nderuar nga Ambasada Italiane në Shqipëri si i pari Ambasador i gjuhës italiane në Shqipëri. “Faleminderit ambasadorit @albertocutillo dhe Ambasades Italiane ne Shqiperi e cila me nderoi […]

LEXO TE PLOTE