Connect with Us

Ky veprim i saj i habiti të gjithë/ Aktorja e njohur feston ditëlindjen me partnerin dhe ish-gruan e tij

Showbizz

Ky veprim i saj i habiti të gjithë/ Aktorja e njohur feston ditëlindjen me partnerin dhe ish-gruan e tij

Publikuar

-

Ylli i “50 Shades of Gray”, Dakota Johnson festoi mbrëmjen e djeshme ditëlindjen e saj të 30-të me të dashurin e saj Chris Martin dhe ish-gruan e tij Gwyneth Paltrow dhe kjo i habiti të gjithë.

Ajo organizoi një festë të madhe ku morën pjesë yjet e Hollivudit dhe të muzikës, përfshirë nënën e saj Melanie Griffith, këngëtaren Miley Cyrus dhe aktoren Kate Hudson.

Dje, ish-bashkëshortja e Chris Martin, bëri një gjest të veçantë publikisht për partneren aktuale të këngëtarit, duke e uruar atë në rrjetet sociale për ditëlindjen e 30-të.

“Gëzuar ditëlindjen e 30-të ti gur i çmuar”, i shkruante Gwyneth Paltrow.

Festa u organizua na Malibu të shtunën dhe Dakota ishte veshur mjaft elegante me një jumpsuit të bardhë që i ekspozonte gjoksin. Chris e shoqëronte kudo i veshur me një kostum elegant.

Të pranishmit kërcyen gjatë gjithë mbrëmjes dhe pjesë e tyre ishte edhe Miley Cyrus e cila ka vetëm pak javë që është ndarë nga e dashura dhe po përflitet për një romancë me shokun e saj të ngushtë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: