Connect with Us

“Më ke frymëzuar dhe i ke bërë ditët e mia magjike”/ Oriola Marashi suprizohet nga fansat

Showbizz

“Më ke frymëzuar dhe i ke bërë ditët e mia magjike”/ Oriola Marashi suprizohet nga fansat

Publikuar

-

Oriola Maarshi është një nga vajzat ë të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale. Modelja shpesh herë ndan foto seksi në rrjetet sociale dhe komente komplimentuese nga fanat e saj nuk mungojnë.

Së fundi Oriola është surprizuar nga fansat e saj duke marrë një mesazh shumë të bukur. “Mendoj se këto ditë që po qëndroj në kryeqytet do të kem shansin të të takoj dhe me siguri që atë ditë do të qaj shumë.

Kam 3 vite që pres për këtë moment, takimin me vajzën që më inspiron dhe i bën ditët e mia më magjike. Ndoshta do të kem me miliona pyetje, apo këshilla që do t’i marr prej teje, por do të harroj të flas, ose do të shokohem saqë do të harroj të të kërkoj dhe një foto…por diçka është e sigurt që unë do të të përqafoj”, shkruan një nga fansat e saj dhe modelja nuk ka nguruar që këtë ta ndajë me të gjithë ndjekësit e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: