Connect with Us

“Më vjen mirë që i mbylla konkurimet në festivale”/ Anjeza Shahini bën deklaratën e papritur

Showbizz

“Më vjen mirë që i mbylla konkurimet në festivale”/ Anjeza Shahini bën deklaratën e papritur

Publikuar

-

Prej disa javësh, ka startuar edicioni i 20-të i “Këngës Magjike” ku çdo javë artistët e rinj dhe të vjetër prezantojnë projektet e tyre muzikore përballë publikut dhe jurisë.

Por teksa ka parë kolegët e saj të ngjiten në skenë , Anjeza Shahini është bërë nostalgjike dhe ka kujtuar pjesëmarrjen e saj të fundit në festival, duke dhënë gjithashtu edhe një lajm për ndjekësit e saj.

Anjeza Shahini ka deklaruar se nuk do të konkurrojë më në festivale.

“Më vjen mirë që konkurimet nëpër festivale i mbylla me këtë këngë plot energji dhe ngjyra”,- shkruan këngëtarja bashkangjitur një videoje të pjesëmarrjes së saj në “Kënga Magjike” 2014.

Anjeza ka sqaruar se fakti që nuk do të marrë pjesë në festivale nuk do të thotë se do t heqë dorë nga muzika, thjesht do të qëndrojë larg kompeticioneve.

 

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Rashel Kolaneci tërbon Instagramin/ Fotot më bombastike dhe seksi të velinës shqiptare

Publikuar

-

Nga

Ish velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci njihet si një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale per shkak të formave të saj bombastike. Edhe pse prej disa kohësh i mungon skenës shqiptare, Rashel është tepër aktive në Instagram ku nuk nguron të “cmendë” fansat e saj duke ekspozuar linjat dhe duke marrë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Vetëm në dy muaj ti na zëvëndësove”/ Fansat janë të bindur, kënga zemërthyese e Selena Gomez i dedikohet Justin Bieber

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, është rikthyer përsëri në muzikë duke u “hakmarrë” për ish-in e saj Justin Bieber. Të paktën kështu thuhet sipas fansave. Së fundmi Selena publikoi këngën e saj më të re me titull “Lose you to love me”. Që pasi ajo e paralajmëroi në rrjetet sociale,edhe pse në këngë ajo […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-“Festojmë për jetën”/ Albërie Hadërgjonaj dhe vajzat e saj postojnë fotot seksi nga shtrati

Publikuar

-

Nga

Edhe pse dy motrat Anxhelina dhe Agnesa Hadërgjonaj dhe mamaja e tyre Albërie Hadërgjonaj, janë zhvendosur në Amerike, ato janë tepër aktive në Instagram dhe shpesh herë marrin komente të shumta, sidomos për paraqitjen e tyre fizike. Së fundmi ato kanë publikuar dy foto nga udhëtimi i tyre në Turqi, ku shfaqen të veshura njësoj […]

LEXO TE PLOTE