Connect with Us

“Nuk përpiqem të dukem më e re se ç’jam”/ Si do të ndihet Victoria Beckham e plakur? Rrëfehet stilistja

Showbizz

“Nuk përpiqem të dukem më e re se ç’jam”/ Si do të ndihet Victoria Beckham e plakur? Rrëfehet stilistja

Publikuar

-

Edhe pse disa njerëz i tremb ideja e plakjes, duket se stilistja më e famshme në botë , Victoria Beckham nuk e ka aspak problem.

Stilistja e njohur ka rrëfyer së fundmi se është në rregull me plakjen dhe nuk përpiqet të duket më e re nga ç’është.

Në një intervistë për “This Morning”, 45-vjeçarja, mama e 4 fëmijëve tha se është në paqe me plakjen.

“Jam në rregull me plakjen. Nuk përpiqem të dukem më e re se ç’jam. Dua thjesht të dukem mirë për moshën time. Dua të dukem versioni më i mirë i vetes time. Realisht, nuk dua të ndryshoj asgjë. Më pëlqen ndjesia e plakjes. Jam në rregull se si plakja duket. Çdo njeri do të plaket.”-është shprehur Victoria në intervistën e zhvilluar dyqanin e saj në Londër.

Ndër të tjera, kur u pyet për dështimin më të madh në grim, stilistja pranoi se ka pasur disa raste të tilla:

“Ka pasur plot raste. Por, në “American Music Awards” (gjatë kohës së “Spice girls”), ka qenë me shumë mundësi look-u më i keq që kam pasur ndonjëherë. Kishte “shumë” në gjithçka. Shumë ton sysh, shumë shkëlqyes buzësh, shumë “blush”, por dihet, ishin vitet ’90.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Kjo është e sharë, të mbushet goja”/ Donald Veshaj habit ndjekësit, publikon videon banale

Publikuar

-

Nga

Videoja e moderatores nga Fieri ditën e djeshme, ku papritur shpërtheu në të shara, bëri bujë në portalet shqiptare. Moderatorja Marsela Topi iu drejtua disa personave nga regjia e inatosur, duke i sharë. “Më falni, ta mbaroj unë çuna po pushoni ia q****a robt tani”!, u shpreh ajo duke lënë pa fjalë të ftuarit. Videoja […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-“Rroftë photoshopi”/ Me një bel tepër të hollë, Adelina Tahiri çudit komentuesit

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri publikoi këngën e saj më të re “Hile Hile” ku ajo shfaqet shumë “hot”. Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga klipi, me belin shumë të hollë dhe ndjekësit nuk i kanë kursyer aspak komentet. Ata e kanë kryqëzuar këngëtaren, duke e akuzuar për photoshop. “Beli […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

FOTO-Aktori që bëri histori në kinematografi/ Zbuloni 12 fakte interesante rreth Joaquin Phoenix

Publikuar

-

Nga

Bërja e një filmi kërkon një ekuipazh të kualifikuar, të paktën një duzinë njerëzish të përbërë nga një drejtor dhe një ekip prodhimi. Janë ato që i bëjnë tregimet prekëse ,një realitet në ekran. Sidoqoftë, ka disa filma në të cilët puna e aktorëve kryesorë spikatet në atë mënyrë që duket se suksesi i filmit […]

LEXO TE PLOTE