Connect with Us

Përplasjet mes reperëve shqiptarë/ Pas largimit nga Kosova, Fero ofendon sërish Unikatilin

Showbizz

Përplasjet mes reperëve shqiptarë/ Pas largimit nga Kosova, Fero ofendon sërish Unikatilin

Publikuar

-

Pas sherrit me menaxherin  e tij reperi Fero është larguar nga Kosova dhe po zhvillon karrierën e tij në Evropë. Por, nga larg ai nuk ka nguruar t’i bëjë diss të gjithë reperave shqiptarë me një video, e cila mund t’i hapë probleme me këngëtarët e rrepit në Shqipëri.

“Në kohë të lirë kur nuk kam ç’a me bo luj k*qet me reperat shqiptarë– shprehet Fero në një nga videot e publikuara në rrjete sociale.

Por, përveç videos drejtuar reperave shqiptare, Fero ironizon Unikatilin, duke e krahasuar me një punonjës FastFood-i.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

FOTO- Morena Taraku nuk di të ndalet/ Pas shumë eksperimentesh, ja ndryshimi i saj drastik në pamje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku, është dalluar gjithnjë për flokët e saj të zinj dhe të gjatë. Por pas publikimit të këngës së saj më të re “Missed Call”, Morena ka menduar të bëjë përsëri një ndryshim drastik në pamjen e saj. Së fundmi ajo ka publikuar një video në Instastory duke treguar flokët e prerë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

VIDEO- Në makinë, shtëpi ose vende të tjera/ Klajdi dhe Bruno sjellin videoklipin e veçantë të “Oj Lulije”

Publikuar

-

Nga

Rreth 1 javë më parë, këngëtarët shumë të pëlqyer shqiptarë Bruno dhe Klajdi Haruni publikuan projektin e tyre më të fundit muzikor me titull ‘Oj lulije’, i cili u prit mjaft mirë nga të gjithë fansat e tyre dhe tani numëron rreth 2.3 milionë klikime. Pasi u pa se kjo këngë po pëlqehej shumë, dy […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-“Më mirë single dhe flemë rehat”/ Hygerta Sako i befason të gjithë me veprimin e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja bukuroshe shqiptare Hygerta Sako, rreth 2 javë më parë deklaroi në emisionin “Rudina”,  se ishte beqare duke thënë se : “Jam beqare.Më mirë vetëm se sa e keqshoqëruar. Derisa të vijë personi special në mirë ‘single’ sepse flemë rehat dhe nuk kemi probleme”. Por së fundmi ,moderatorja sportive i ka habitur të gjithë me […]

LEXO TE PLOTE