Connect with Us

“Përqafimet e tij janë shëruese”/ Bebe Rexha zbulon në krahët e kujt ndihet e qetë

Showbizz

“Përqafimet e tij janë shëruese”/ Bebe Rexha zbulon në krahët e kujt ndihet e qetë

Publikuar

-

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të deklaratave të saj të fundit.

Të shumtë ishin ata që e kritikuan por Bebe ka zbuluar njeriun i cili pavarësisht gjithçkaje e mbështet pa kushte.

Këngëtarja ka treguar se vendi më i sigurt për të janë krahët e babait të saj. Bebe ka ndarë në Instagram një video tejet emocionuese ku shihet duke përqfuar të atin.

“Babai im më dhuron përqafimet më shëruese”, shkruan ajo krahas videos që ka marrë shumë pëlqime dhe komente./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Faleminderit që na mësove dashurinë më të madhe në botë”/ Rezarta Shkurta bën dedikimin e ëmbël për vajzën

Publikuar

-

Nga

Për këngëtaren dhe fotografen Rezarta Shkurta sot është një ditë e veçantë pasi vajza e saj Hera feston ditën e lindjes. Hera mbush plot 6 vjeç dhe Rezarta ka bërë dedikimin më të ëmbël për të voglën e saj. Në Instastory ka publikuar disa video në të cilat ndan kujtimet kur Hera ishte ende shumë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Kjo është e sharë, të mbushet goja”/ Donald Veshaj habit ndjekësit, publikon videon banale

Publikuar

-

Nga

Videoja e moderatores nga Fieri ditën e djeshme, ku papritur shpërtheu në të shara, bëri bujë në portalet shqiptare. Moderatorja Marsela Topi iu drejtua disa personave nga regjia e inatosur, duke i sharë. “Më falni, ta mbaroj unë çuna po pushoni ia q****a robt tani”!, u shpreh ajo duke lënë pa fjalë të ftuarit. Videoja […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-“Rroftë photoshopi”/ Me një bel tepër të hollë, Adelina Tahiri çudit komentuesit

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri publikoi këngën e saj më të re “Hile Hile” ku ajo shfaqet shumë “hot”. Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga klipi, me belin shumë të hollë dhe ndjekësit nuk i kanë kursyer aspak komentet. Ata e kanë kryqëzuar këngëtaren, duke e akuzuar për photoshop. “Beli […]

LEXO TE PLOTE