Connect with Us

Pjesë e “Festivalit të filmit” në Irak/ Viktor Zhusti vlerësohet me çmimin e rëndësishëm

Showbizz

Pjesë e “Festivalit të filmit” në Irak/ Viktor Zhusti vlerësohet me çmimin e rëndësishëm

Publikuar

-

Aktori i njohur shqiptar Viktor Zhusti ka qenë i pranishëm mbrëmjen e kaluar në Festivalin e filmit që u mbajt në Irak.

Në këtë festival morën pjesë 78 shtete të botës ku aktori i mash shqiptar u vlerësua me çmimin e rëndësishëm.

Viktor Zhusti mori çmimin si aktori më i mirë në “Slemani International  Film Festival”. Ai u vlerësua për rolin e tij në filmin “Delegacioni”

Në këtë film Viktor Zhusti luan personazhin kryesor, që është një intelektual i burgosur, që nuk pranon lojën e pushtetit por preferon sakrificën në vend që të kthehet në vegël të tyre.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Morena Taraku publikon videon e nxehtë/ Robert Berisha bën komentin e papritur

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku ka ndezur rrjetin teksa së fundi ka publikuar një video tejet të nxehtë nga pushimet. Rrjeti ka shpërthyer në komente dhe pëlqime ku ndër komentuesit ishte dhe këngëtari Robert Berisha. Krahas videos seksi Roberti shkruan: “Atë mjeshtrin që e ka montuar këtë dush, duhet ta gjejmë dhe t’i japim bakshish 50 […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj po planifikojnë dasmën?/ Zbulohen detajet

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Luana Vjollca është komentuar shpesh herë për lidhjen e saj me menaxherin e vipave Krenar Çoçajn. Edhe pse asnjëherë nuk e kanë pranuar në publik apo kanë dalë në publik bashkë, prej vitesh ata janë komentuar si çift. Sipas Panorama plus, Luana dhe Krenari kanë planifikuar të bëjnë një hap të madh në jetën […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Demi Rose “tërbon” pushuesit/ Dhuron poza të nxehta me bikini për 12 milionë ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose duket se nuk po ndahet dot nga pushimet. Pas udhëtimit të saj në Tajlandë, tashmë Demi ndodhet në Calfornia ku po shijon në maksimum motin e nxehtë dhe shoqërinë mikeshave të saj. Britanikja bombastike në çdo vend ku ka shkuar nuk ka ndalur së treguari format e saj me bikini. Kështu ka […]

LEXO TE PLOTE