Connect with Us

Postoi një foto me partnerin/ Mediat hedhin në gjyq Jennifer Lopez

Showbizz

Postoi një foto me partnerin/ Mediat hedhin në gjyq Jennifer Lopez

Publikuar

-

Si çdo i famshëm të cilët paparacit nuk e lënë rehat në rruge me foto, edhe Jennifer Lopez, nuk ka shpëtuar prej tyre. Por së fundmi, në mediat roze si “Splash News”, thuhet se është akuzuar për shkelje të të drejtave të autorit dhe është paditur 150,000 dollarë.

Dy vite më parë, Lopez postoi një foto teksa ecte përdore me partnerin Alex Rodriguez, e cila u pelqye shume nga fansat. Tani, është paditur në gjykatë për shkak se e publikoi foton pa miratimin e fotografit.

Në dokumentet e paraqitura në gjykatë, të cilat u siguruan nga “E! Splash News”, kërkon 150,000 dollarë nga J.Lo.

“Fotografia është kreative dhe e veçantë. Por përdorimi i paautorizuar dëmton tregun ekzistues dhe të ardhshëm të fotografisë origjinale,” shkruhet në dokument sipas kompanisë, e cila vendos theksin te fama e Lopez-it dhe cilësia vizuale e fotografisë.

“Postimi në Instagram e bëri të disponueshme për dhjetëra e miliona ndjekës të Lopez,” shtohet më pas, ku sigurisht përmendet edhe fakti se fotoja u përdor nga shumë media.

Kengetarja ende nuk ka reaguar në lidhje me situatën.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: