Connect with Us

Tani është mashkulli më seksi i showbizzit/ E gjeni dot cili është ky fëmijë në foto?

Showbizz

Tani është mashkulli më seksi i showbizzit/ E gjeni dot cili është ky fëmijë në foto?

Publikuar

-

Ndarja me këngëtaren Nora Istrefi, e kthyen Robert Berishën në një ndër emrat më të njohur e të komentuar të showbiz-it shqiptar.

Dyshja u përfol shumë në media dhe megjithëse fansat e tyre s’donin ta besonin këtë lajm, jetët e Norës dhe Robertit u ndanë në drejtime të ndryshme.

Së fundmi, Roberti ka ndarë në InstaStory-n e tij një foto të vjetër, ku shfaqet më i vogël në moshë.

“1988”- shkruan këngëtari krahas fotos ku të gjithëve i bie në sy fakti se ka qenë gjithmonë një djalë simpatik dhe shpesh ka rënë në sy të femrave të njohura të showbiz-it.

Prej disa kohësh, ai po përflitet për një lidhje të re me një modele, mirëpo Roberti ka treguar se momentalisht s’ka asgjë të re në jetën e tij pas ndarjes nga Nora.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Vetëm në dy muaj ti na zëvëndësove”/ Fansat janë të bindur, kënga zemërthyese e Selena Gomez i dedikohet Justin Bieber

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, është rikthyer përsëri në muzikë duke u “hakmarrë” për ish-in e saj Justin Bieber. Të paktën kështu thuhet sipas fansave. Së fundmi Selena publikoi këngën e saj më të re me titull “Lose you to love me”. Që pasi ajo e paralajmëroi në rrjetet sociale,edhe pse në këngë ajo […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-“Festojmë për jetën”/ Albërie Hadërgjonaj dhe vajzat e saj postojnë fotot seksi nga shtrati

Publikuar

-

Nga

Edhe pse dy motrat Anxhelina dhe Agnesa Hadërgjonaj dhe mamaja e tyre Albërie Hadërgjonaj, janë zhvendosur në Amerike, ato janë tepër aktive në Instagram dhe shpesh herë marrin komente të shumta, sidomos për paraqitjen e tyre fizike. Së fundmi ato kanë publikuar dy foto nga udhëtimi i tyre në Turqi, ku shfaqen të veshura njësoj […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO- Morena Taraku nuk di të ndalet/ Pas shumë eksperimentesh, ja ndryshimi i saj drastik në pamje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku, është dalluar gjithnjë për flokët e saj të zinj dhe të gjatë. Por pas publikimit të këngës së saj më të re “Missed Call”, Morena ka menduar të bëjë përsëri një ndryshim drastik në pamjen e saj. Së fundmi ajo ka publikuar një video në Instastory duke treguar flokët e prerë […]

LEXO TE PLOTE