Connect with Us

U bë e pasur duke shitur ujin e vaskës/ 19 vjeçares i ndodh e papritura me policinë

Kuriozitete

U bë e pasur duke shitur ujin e vaskës/ 19 vjeçares i ndodh e papritura me policinë

Publikuar

-

Pak muaj më parë, një 19 vjeçare e quajtur Belle Delphine, u bë e njohur sepse bënte para duke shitur ujin me të cilin bënte banjo.

Por pas një mungese prej dy muajsh në rrjetet sociale, vajza, emri i vërtetë i të cilës është Mary-Belle Kirschner, i njoftoi ndjekësit e saj se e kishin arrestuar.

Ylli i Instagramit iu drejtua Twitter-it për t’u dhënë ndjekësve të saj lajmin, jo dhe aq, të mirë, lidhur me mungesën e saj.

Në postimin e saj, 19-vjeçarja shkruante:

“Më arrestuan lol.”

Nuk dihet ende se pse mund të jetë arrestuar adoleshentja, por si duket ndjekësve të saj u kishte munguar shumë pasi postimi mori më shumë se 4,000 ‘retweet’ dhe më shumë se 24,000 pëlqime.

‘Produkti’ që ajo shiste, një kavanoz i mbushur me ujin e vaskës ku ajo lahet, quhet “GamerGirl Bath Water” dhe kushtonte 30 dollarë, gjithsesi ajo i ka inkurajuar blerësit që të mos e pinin, duke shtuar se mund ta përdorin për qëllime “sentimentale”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Këpucët me taka nuk dëmtojnë vetëm këmbët/ Këto janë 3 pjesët e trupit që rrezikojnë të dëmtohen nëse i mbani veshur për një kohë të gjatë

Publikuar

-

Nga

71 përqind e femrave kanë dhimbje të madhe tek këmbët kur qëndrojnë gjatë mbi këpucët me taka.  Por nuk ndikojnë negativisht vetëm tek këmbët por edhe në pjesë të tjera të trupit siç janë legeni, gjunjët dhe shpina. Kur vishni taka balanca juaj e trupit nuk është e drejtë. Duke qëndruar për shumë kohë mbi […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

FOTO-10 fakte rreth gjeneve që shpjegojnë gjithë jetën tonë

Publikuar

-

Nga

Gjenet tona na bëjnë ato që jemi dhe përcaktojnë shumë situata në jetën tonë. Për të kuptuar ADN është si të zgjidhësh një mister që hedh dritë në shumë gjëra të zakonshme që na ndodhin. Për shembull, shkencëtarët zbulojnë se si gjenet tona mund të ndikojnë në zakonet tona të ngrënies, pse mund të jetë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

2020 po troket/ Këto janë destinacionet që nuk duhet t’i lini pa vizituar vitin e ardhshëm

Publikuar

-

Nga

Ekzistojnë 2 lloj njerëzish në këtë botë: ata që ndërmarrin udhëtime në minutën e funsit dhe ata që planifikojnë një udhëtim disa kohë më parë. Disa njerëz pëlqejnë udhëtimet e shkurtëra dhe vendosin të kalojnë disa ditë pushime për të kaluar kohën e tyre të lirë. Ndërsa disa të tjerë zgjedhin udhëtimet e gjata dhe […]

LEXO TE PLOTE