Connect with Us

U tha se ata nuk flisnin me njëri tjetrin/ Bebe Rexha tregon se çfarë ka ndodhur me babain e saj

Showbizz

U tha se ata nuk flisnin me njëri tjetrin/ Bebe Rexha tregon se çfarë ka ndodhur me babain e saj

Publikuar

-

Pak kohë më parë, këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, pati përplasje me të atin sa i përket veshjeve të saj provokuese, të cilat shkuan deri aty sa mediat e huaja të shkruanin se ata nuk flasin me njëri-tjetrin.

Fansat madje e kritikuan sjelljen e të atit të këngëtares duke bërë që Bebe të reagojë për të thënë se nuk duhet aspak ta gjykoni marrëdhënien e tyre.

Por së fundmi Bebe ka reaguar përmes një videoje të publikuar në Instagram.

Ajo tregon se i ati ka përqafimet më shëruese të mundshme dhe se ka shumë nevojë për to para koncertit.

“Babai im ka përqafimet më shëruese”, shkruan këngëtarja.

Bebe duket shumë e emocionuar në videon e mëposhtme dhe i vetmi që mund ta qetësojë është babai i saj.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Më ndryshove botën”/ Reperi i dedikon fjalët më romantike reperes shqiptare

Publikuar

-

Nga

Para pak javësh reperi Sin Boy dhe reperja Rina Balaj ndanë me të gjithë fansat e tyre lajmin se ishin në një lidhje dashurie. Por kjo nuk është e gjitha pasi dyshja duket se kanë nisur bashkëjetesën madje treguan dhe ambientet e shtëpisë tyre të re. Dyshja shihen gjithnjë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe nuk […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Almeda Abazi tregon për operacionin e Efehan/ Përlotet në emision:” Ishte shumë e vështirë “

Publikuar

-

Nga

Almeda Abazi është përlotur gjatë një emisioni live në Turqi teksa ka treguar për operacionin që i vogli i saj Efehan bëri pak kohë më parë. Ky ka qenë një nga momentet më të vështira për çiftin pasi Efehan ishte ende shumë i vogël. “Kalova ditë shumë, shumë të vështira. Kishte një kist, unë nuk […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Muzika dhe eksperienca e saj si nënë/ Rrëfehet këngëtarja e njohur: “Gjithçka që kam ëndërruar”

Publikuar

-

Nga

Pas shumë vitesh mungesë në muzikë,  këngëtarja e njohur shqiptare Anjeza Branka ka qenë e ftuar në emisionin e Rudinës ku dhe ka treguar më shumë detaje rreth karrierës së saj muzikore si dhe ka folur për eksperiencën e saj si nënë. Ajo është nënë e një djali që quhet Leanzo, dhe gjithashtu ka rrëfyer […]

LEXO TE PLOTE