Connect with Us

Video-Çuni i Fahriut informon gabim Ilda Bejlerin/ Bën Bashën kryetar Kuvendi

Showbizz

Video-Çuni i Fahriut informon gabim Ilda Bejlerin/ Bën Bashën kryetar Kuvendi

Publikuar

-

Si çdo të hënë, në mbrëmje transmetohet emisioni sportiv “Procesi Sportiv”, i cili ka tërhequr vëmendjen e shumë spektatorëve shqiptarë.

Por ajo që ra në sy mbrëmjen e djeshme, ishte moderatorja e emisionit Ilda Bejleri, e cila ka ngatërruar kreun e PD-së, Lulzim Basha me kryeparlamentarin, Gramoz Ruçi.

Teksa i drejton një pyetje fotografit Armand Sallabanda, se kë do të zgjidhte nga Parlamenti, për të bërë disa fotografi, një femër dhe një mashkull. I ftuari iu përgjigj se do të donte t’i bënte disa fotografi kryetarit të Kuvendit, Gramoz Ruçi. Më pas ka ardhur ndërhyrja e moderatores që na “çuditi” të gjithëve.

“Mashkull do të zgjidhja kryetarin e Kuvendit, sepse ka karakteristika tipike shqiptare”, tha fotografi. Ndërkohë Ilda ndërhyri duke thënë “aaa Basha”, dhe ktheu sytë nga Ervin Salianji, i cili ishte po ashtu ishte i ftuar në emision. Më pas fotografi Sallabanda qartësoi duke thënë: “Jo jo, kryetarin e Kuvendit”.

Kujtojmë se Ilda Bejleri është përfolur për një lidhje romantike me ish deputetin e Partisë Demokratike, Klevis Balliu për shkak të disa fotove që u publikuan nga media të ndryshme pak kohë më parë.

Mesa duket çuni i Fahriut, e ka informuar gabim të dashurën e tij për pozicionin e kryetarit të PD, Lulzim Basha.

Momenti i gafës në minutën e tretë:

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Ylli i televizionit tejkalon kufijtë e imagjinatës/ Pozon e zhveshur brenda në vaskë

Publikuar

-

Nga

Lauren Goodger tashmë është e njohur për fotot e saj provokative si dhe për format e saj gjigante. Lauren ka ndezur imagjinatën e meshkujve teksa mbrëmjen e kaluar ka publikuar disa foto ku shfaqet nudo brenda një vaske. Ylli i realityshowt Towie, 33 vjeçare i ka kaluar kufijtë e imagjinatës dhe ka dhuruar këto pamje […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Anulimi i klipit/ Plas keq mes Getinjos, Bleros dhe Labit

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Labinot Tahiri , mbrëmjen e kaluar bëri një deklaratë të papritur rreth një klipi që nuk u realizua vite më parë. Gjatë intervistës Labi u shpreh se disa vite më parë, kur ka bashkëpunuar me Getinjon dhe Blero Muharremin për një projekt, ky i fundit kishte kërkuar largimin e reperit nga bashkëpunimi. Bëhet fjalë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ka dashur të mashtrojë kompaninë”/ Përfaqësuesja e On Records nxjerr zbuluar Rina Balajn

Publikuar

-

Nga

Para pak muajsh reperja Rina Balaj u shpreh se do të tërhiqej nga muzika për shkak të disa problemeve personale. Menaxheri i saj u shpreh se Rina kishte vendosur të bënte pauzë në muzikë deri në momentin që reperja shkëputi marrëdhëniet me komapninë. E ftuar në emisionin Ëhy Not, përfaqësuesja e On records Edona Gashi […]

LEXO TE PLOTE