Connect with Us

Dy dashuri në një foto/ Arbana Osmani zbulon dy personat e saj të preferuar

Showbizz

Dy dashuri në një foto/ Arbana Osmani zbulon dy personat e saj të preferuar

Publikuar

-

Dashuria mes tyre tashmë nuk është sekret. Lidhja mes Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt po shkon për mrekulli dhe këtë e vërtetojnë deklaratat e dashurisë që nuk mungojnë nga dyshja.

Por përveç partnerit një nga personat më të  dashur për moderatoren është dhe mikesha e saj Xhemi Shehu.

Dy mikeshat kanë qenë të pranishme në promovomin e filmit të fundit të Eduart Grishaj, për ta mbështetur në projektet e tij.

Arbana ka publikuar një foto të dy personave të saj të preferuar gjatë mbrëmjes dhe ka treguar se sa të rëndësishëm janë për të.

“Njerëzit e mi të preferuar në një foto”, shkruan moderatorja në foton ku shfaqet Xhemi dhe Eduarti./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: