Connect with Us

Dy motrat më bombastike të showbizit/ Kim Kardashian dhe Kylie Jenner do t’iu lënë pa mend me fotot e fundit

Showbizz

Dy motrat më bombastike të showbizit/ Kim Kardashian dhe Kylie Jenner do t’iu lënë pa mend me fotot e fundit

Publikuar

-

Kim Kardashian dhe Kylie Jenner janë dy ikonat e femrave më seksi të showbizit të huaj. Të shumta janë vajzat që frymëzohen dhe përpiqen t’i imitojnë në pamje dhe veshje.

Falë formave të tyre bombastike ato kanë një famë të jashtëzakonshme dhe shumë sukes në bizneset përkatëse.

Madje pak muaj më parë Kylie Jenner u shpall si miliarderja më e re nga Forbes. CNA.al ka përgatitur një galeri me fotot më të bukura të dy motrave më seksi.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Sikur po më turreshin demat”/ Manjola Nallbani publikon videon gazmore nga klipi i saj më i ri

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e njohur shqiptare Manjola Nallbani po përgatitet të sjellë projektin e saj më të ri muzikor. duke qenë se është shumë aktive në rrjetet sociale, Manjola nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit një prapaskenë shumë gazmore nga klipi i saj më i fundit. Gjatë videos shihet këngëtarja duke vrapuar pasi disa pata […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Humbi njerëzit e saj më të dashur/ Evi Reçi bën postimin prekës

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur shqiptare Evi Reçi përjetoi një dhimbje shumë të madhe pasi humbi njerëzit e saj më të dashur nga goditja e tërmetit. Para pak kohësh, moderatorja dhe këngëtarja ndau me ndjekësit një mesazh shumë të rëndësishëm ku u shpreh se asgjë nuk ka më shumë rëndësi se jeta. Së fundmi, Evi ka publikuar […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Aktori i famshëm turk bëhet baba për herë të parë/ Zbulon portretin e ëmbël të fëmijës

Publikuar

-

Nga

Aktori i njohur turk Ibrahim Celikkol, është bërë i njohur për publikun shqiptar me rolin e tij si “Ferhat” në serialin “Dashuri Bardh e Zi.” Ibrahim është bërë baba për herë të parë ku bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë një djalë të cilit i ka vendosur emrin Ali. Mediat turke kanë treguar se […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Moderatorja zbulon planet për të ardhmen/ Së shpejti pjesë e një projekti ndërkombëtar

Publikuar

-

Nga

Nevina Shtylla është një nga moderatoret më të dashura të ekranit. Moderatorja ka treguar gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit ka zbuluar planet e saj për të ardhmen. Në Instastory dikush i kërkon Nevinës të vendosë mes aktrimit, prezantimit dhe informatikës, ndërsa moderatorja s’ka ngurruar të zgjedhë të preferuarin. Nevina tregon se në këtë moment të […]

LEXO TE PLOTE