Connect with Us

E nervozuar për shkak të dhimbjes së këmbëve/ Gruaja vë re detajin e turpshëm

Life Style

E nervozuar për shkak të dhimbjes së këmbëve/ Gruaja vë re detajin e turpshëm

Publikuar

-

Të gjithëve na ka ndodhur që të na vrasin këpucët për shkak të dizajnit të tyre apo për probleme të ndryshme që mund të kemi me këmbët. Por ajo që i ka ndodhur kësaj gruaje është vërtetë për të qeshur.

Ayleigh McGhee ka vendosur të dalë me shoqërinë e saj në mbrëmje dhe ka veshur këpucët e saj të preferuara.

Pasi del nga shtëpia dhe mbërrin në vendin ku po bëhej festa nuk po e kuptonte pse këpucët e saj po e vrisnin aq shumë derisa një ditë më vonë teksa shikonte fotografitë e shkëputura nga festa vuri re detajin qesharak.

Ajo i kishte veshur këpucët në mënyrën e gabuar. Pas kësaj ajo i kishte treguar mikut të saj, i cili më pas e kishte ndarë në Twitter incidentin./CNA.al

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Më thuaj shenjën e horoskopit, të të them sëmundjen sipas pjesës së trupit

Publikuar

-

Nga

Disa astrologë besojnë ende se çdo shenjë e zodiakut ka një pjesë të trupit që shkon me shenjën e tyre .Në thelb, mjekët besonin se çdo shenjë e zodiakut kishte ndikim mbi një pjesë të caktuar të trupit tuaj, që mund të nënkuptojë se mund të ndjeni dhimbje ose të keni ndërlikime mjekësore në ato zona […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Xhaketa që nuk do të dalë kurrë nga moda/ Ja si ta kombinoni në këtë sezon vjeshte

Publikuar

-

Nga

Nëse nuk e keni në garderobën tuaj, duhet ta blini patjetër. Xhaketa xhins është nga ato veshje që nuk del kurrë nga moda, sidomos tani në stinën e vjeshtës, pasi është lehtësisht e kombinueshme. Modelet që ekzistojnë janë të shumta dhe mund të gjeni fare thjesht atë që ju përshtatet. Për më tepër ndiqni fotogalerinë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Frikacakë dhe nervozë/ Zbuloni 5 shenjat e horoskopit më të stresuara në zodiak

Publikuar

-

Nga

Binjakët Binjakët nervozohen kur kafshojnë më shumë sesa mund të përtypin, që është diçka që ata bëjnë gjatë gjithë kohës. Ata mërziten dhe nervozohen nese nuk bëjnë një punë të mirë ose se do ta zhgënjejnë dikë.Kur Binjakët janë me nerva, reagimi i parë janë të ecurat nëpër dhomë. Kjo i ndihmon të qartësojnë mendjen […]

LEXO TE PLOTE