Connect with Us

Eni Koçi prezanton mamanë e saj/ Publikon fotot “për inat” të Gretës

Showbizz

Eni Koçi prezanton mamanë e saj/ Publikon fotot “për inat” të Gretës

Publikuar

-

Këngëtarja Eni Koçi së bashku me të fejuarin e saj Genc Prelvukaj kanë vizituar një nga vendet më të bukura, Gucinë.

Dyshja ka ndarë me ndjekësit pamje të mrekullueshme të natyrës së këtij vendi. Por duket se çifti nuk është vetëm në këtë udhëtim.

Eni dhe Genci shoqërohen nga mamaja e Enit. Këtë e ka zbuluar vetë këngëtarja nëpërmjet disa fotove të publikuara në Instastory.

“Me mamin, për inat të Greta Koçit”, shkruan Eni duke e shoqëruar postimin me disa emoji duke qeshur./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Nuk përmbahet Rezarta Shkurta/ Pozon e zhveshur nga shtrati

Publikuar

-

Nga

Fotografja dhe këngëtarja Rezarta Shkurta po shijon pushimet e saj në Stamboll. Ditën e sotme Rezarta ka ndezur rrjetin me foton e fundit të publikuar nga Turqia. Ajo shfaqet në shtrat mes bardhësisë së çarçafëve e zhveshur, Rezarta përshëndet ndjekësit e saj. Të shumta kanë qenë komentet në foton e publikuar nga fotografja e cila […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Do të prezantojë apo jo në Sanremo 2020?/ Georgina Rodriguez merr vendimin

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se partnerja bukuroshe e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez kishte hequr dorë nga prezantimi i Sanremo 2020 për shkak se nuk ishte e kënaqur për pagesën. Prezantuesit do të paguhen me 20-25 mijë euro dhe në mediat e huaja shklruhej se bukuroshja kërkonte një shumë më të lartë. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Ermal Fejzullahu nuk kursehet për gruan/ I blen dhuratën superluksoze

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Ermal Fejzullahu duket se kur vjen puna tek familja nuk kursehet aspak me dhuratat superluksoze. Ermal ka zbuluar së fundi nëpërmjet një video në Instastory se i ka dhuruar gruas së tij Ariana Fejzullahu një makinë Range Rover. Kujtojmë se së fundi ata u bënë prindër për herë të katërt të një vajze të […]

LEXO TE PLOTE