Connect with Us

FOTO- Vetëm pak muaj pas lindjes Loredana vjen në formë të shkëlqyer trupore

Showbizz

FOTO- Vetëm pak muaj pas lindjes Loredana vjen në formë të shkëlqyer trupore

Publikuar

-

Reperja Loredana Zefi është një nga personazhet më të pëlqyera të publikut shqiptar.

Prej kohësh është në qendër të vëmendjes të shtypit rozë përsa i përket karrierës dhe jetës private.

Siç e dimë të gjithë ajo është bërë nënë e një vajze të quajtur Hana me të cilën ndan shpesh herë foto e video.

Por ajo që nuk dinim është mënyra se si Loredana ka rifituar peshën e saj trupore pas lindjes së vogëlushes Hana.

Ajo ka treguar se nuk i është dashur të shkojë as në palestër e as të bëjë liposuction, pasi peshën e saj e ka fituar në mënyrë natyrore.

Këtë e ka treguar nëpërmjet një fotoje në Instastory ku shfaqet me barkun e sheshtë para pasqyrës.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Mendoj babain tim”/ Vikena Kamencia emocionohet dhe përlotet gjatë emisionit

Publikuar

-

Nga

Kjo e mërkurë në emisionin Soiree me Jonida Shehunn kishte në fokus muzikën e filmave shqiptarë  në kuadër të 75 vjetorit të çlirimit të Shqipërisë. Vikena Kamenica ka interpretuar këngën “Xhaketa e kuqe” e filmit “Udhëtim në Pranverë”, e cila ka treguar se kjo këngë i kujton gjithmonë babain e saj. Vikena është përlotur gjatë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Është bërë Tirana prostitucion i gjallë”/ Stresi shpërthen në ofendime

Publikuar

-

Nga

Reperi Stresi është një nga personazhet që është komentuar shumë në mediat rozë për jetën e tij private. Pas ndarjes nga bashkëshortja e tij Stresi u komentua për fotot që qarkulluan në rrjet ku shfaqej me një vajzë në një klub nate. Mbrëmjen e kaluar stresi ka publikuar disa story në rrjetin Instagram ku ka […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Më gjakosi dhe rash përtokë”/ Gjyshi i Eneda Tarifës tregon se si iu ka shpëtuar plumbave gjatë luftës

Publikuar

-

Nga

Sivjet janë shënuar plot 75 vite që nga momenti i Çilirimit të Shqipërisë nga pushtuesit nazi-fashist. E për këtë Soiree në Top Channel me Jonida Shehun kishte mbledhur veteranët e luftës, të cilët sot janë mbi 90 vjeç, për të treguar disa detaje nga lufta dhe si kanë mundur që t’ju shpëtojnë plumbave të luftës. […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Nuri i shtatzënisë/ Fatma Methasani publikon fotot më të bukura të pritjes së ëmbël

Publikuar

-

Nga

Edhe pak ka mbetur nga pritja e ëmbël. Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i njohur Alfio Rrotani do të bëhen së shpejti prindër të një djali. Edhe pse lajmi qarkulloi me shpejtësi në media ishte vetë Fatma me Alfion të cilët konfirmuan se do të bëheshin 3. Tashmë që Fatma është në muajt e fundit […]

LEXO TE PLOTE